Laptop Asus ExpertBook PM3606CKA-PL0061X 16 WQXGA Ryzen AI 7 350 16GB 1TB AMD W11P Misty Grey 3Y NBD
6736 zł
Cena netto: 5 476,42 zł
Cena netto: 5 476,42 zł
SKU: PM3606CKA-PL0061X
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Laptop Asus ExpertBook dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Asus Business Silver Partner

Netland Computers jest autoryzowanym partnerem marki ASUS w programie ASUS Business Silver Partner, co stanowi potwierdzenie kompetencji, dostępu do oficjalnych kanałów dystrybucji oraz wsparcia producenta.
Współpraca na tym poziomie gwarantuje klientom biznesowym oryginalność produktów, pełne wsparcie gwarancyjne oraz profesjonalne doradztwo w zakresie rozwiązań ASUS dla firm.
Galeria
Specyfikacja
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Touch | Nie |
| Cechy | Ryzen AI 7 350;SSD1TB |
| Baza SCIP | Nie |
| Military standard | MIL-STD-810H |
| Pojemność baterii (Wh) | 70.0 |
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Przekątna ekranu | 16.00 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 2560 x 1600 (WQXGA) pikseli |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ procesora | AMD Ryzen AI 300 |
| Zainstalowany procesor | AMD Ryzen™ AI 7 350 (2.00/5.00GHz; 8 rdzeni/16 wątków; 28W) |
| Ilość rdzeni / wątków | 8 / 16 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR5 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | AMD Radeon |
| Dodatkowa karta graficzna | Nie |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Możliwość montażu dodatkowego dysku | Tak |
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
| Port LAN | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11be |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Porty USB | 4x : 2x 3.2 Gen 1 + 2x 3.2 Gen 2 Typu C/DP |
| Złącze stacji dokującej | Nie |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo Wbudowany mikrofon |
| Wbudowana kamera internetowa | Full HD1080p |
| Czytnik kart | Nie |
| Kolor obudowy | Szary (Misty Grey) |
| Wbudowane Audio | Audio by Dirac |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Ion 4 cell battery |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Dołączone oprogramowanie | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 358,4 x 253,5 x 17,9 ~ 18 |
| Waga (kg) | 1.870 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Warunki serwisowe | 3 Y OnSite NBD |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz TYPE-C, 90W AC Adapter, Output: 20V DC, 4.5A, 90W, Input: 100~240V |
| Strona o towarze | Link |
| Opis ogólny | Asus ExpertBook PM3606CKA-PL0061X 16"WQXGA/AI 7 350/16GB/1TB/Radeon/11P 3Y |
| Producent | Asus |
| Seria / rodzina | ExpertBook P3 |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | PM3606CKA-PL0061X |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







