1970 zł
Cena netto: 1 601,63 zł
Cena netto: 1 601,63 zł
SKU: DO3080_A510165_S
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Dell
Gwarancja: 12 miesięcy
Ten produkt możesz kupić w sklepie stacjonarnym na ul. Wrocławskiej 35 w Kaliszu. Złóż zamówienie aby zarezerwować.
Opiekun produktu
Andrzej Maksajdowski
535 620 330
Wyślij e-mail
Mateusz Kotwicki
693 545 355
Wyślij e-mail
Sprzęt poleasingowy - klasyfikacja
* Prezentowane zdjęcia są poglądowe. Przedstawiony produkt jest przykładowym egzemplarzem i może różnić się od rzeczywistej sztuki.
Galeria
Specyfikacja
| Producent | DELL |
| Model komputera | OptiPlex 3080 (SFF) |
| Procesor | Intel Core i5-10500 (12 MB pamięci podręcznej, 6 rdzeni, 12 wątków, od 3,1 GHz do 4,5 GHz, 65 W) |
| Pamięć RAM | 16 GB DDR4 |
| Ilość gniazd pamięci RAM (łącznie) | 2/2 |
| Maksymalna obsługiwana pamięć | 32 GB DDR4 |
| Dysk twardy | Dysk SSD 512 GB |
| Napęd optyczny | DVDRW |
| Karta graficzna | Intel UHD Graphics 630 |
| Pamięć karty graficznej | Współdzielona |
| Złącza zewnętrzne (Przedni panel) | 1× Audio 2 × USB 2.0 2 × USB 3.2 Gen 1 |
| Złącza zewnętrzne (Tylni panel) | 1 × RJ-45 (LAN Gigabit) 2 × USB 3.2 Gen 1 2 x USB 2.0 1 × DisplayPort 1.4 1 × HDMI 1.4b 1 × gniazdo audio line-out |
| Złącza wewnętrzne | 1 × gniazdo M.2 2230 na kartę Wi-Fi/Bluetooth, 1 × gniazdo M.2 2280 na SSD, 1 × gniazda SATA 3 (2,5”/3,5”) |
| Wymiary i waga | 290 × 92,6 × 292,8 mm, waga 5 kg |
| Obudowa | Small Form Factor (SFF) |
| System operacyjny | Windows 11 Pro Refurbished |
| Stan techniczny | Klasa A |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| W zestawie | Komputer, kabel zasilający lub/i zasilacz |
Jesteśmy autoryzowanym Partnerem Microsoft.
Kupując nasze urządzenia poleasingowe z systemem Windows otrzymujesz certyfikat autentyczności. O legalności systemu świadczy umieszczona na certyfikacie specjalna etykieta GMRL.

Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | DO3080_A510165_S |
| Dane producenta | Adres: Dell Technologies 1 Dell Way Round Rock, TX 78664. USA Telefon: +1 800-456-3355 Strona internetowa: https://www.dell.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Dell Sp. z o.o Ul. Inflancka 4a 00-189 Warszawa, PL https://support.dellproductcompliance.com/ |
| Pomoc techniczna | https://www.dell.com/support/home/pl-pl |







