1999 zł
Cena netto: 1 625,20 zł
Cena netto: 1 625,20 zł
SKU: DL5430_B712162_SF_MAR
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Dell
Gwarancja: 12 miesięcy
Ten produkt możesz kupić w sklepie stacjonarnym na ul. Wrocławskiej 35 w Kaliszu. Złóż zamówienie aby zarezerwować.
Opiekun produktu
Andrzej Maksajdowski
535 620 330
Wyślij e-mail
Mateusz Kotwicki
693 545 355
Wyślij e-mail
Sprzęt poleasingowy - klasyfikacja
* Prezentowane zdjęcia są poglądowe. Przedstawiony produkt jest przykładowym egzemplarzem i może różnić się od rzeczywistej sztuki.
Galeria
Specyfikacja
| Producent: | DELL |
| Model Laptopa | Latitude 5430 |
| Procesor | Intel Core i7-1265U 2.7GHz, Turbo do 4.8GHz, 12MB Cache (10 rdzeni, 12 wątków) |
| Pamięć RAM | 16 GB DDR4 |
| Ilość gniazd pamięci RAM (łącznie) | 1/2 |
| Maksymalna obsługiwana pamięć | 64 GB (2 × 32 GB DDR4) |
| Dysk twardy | SSD 256 GB NVMe M.2 |
| Matryca | 14" LED, FHD 1920×1080, IPS |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta graficzna | Intel Iris Xe Graphics (zintegrowana) |
| Pamięć karty graficznej | Współdzielona |
| Dźwięk | Wbudowane głośniki stereo, mikrofon |
| Multimedia | Kamera HD, mikrofon, głośniki stereo |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTY US |
| Łączność | Wi-Fi, Bluetooth |
| Złącza | 2× USB 3.2 Gen 1 2× USB-C (Thunderbolt 4) 1× HDMI 2.0 1× RJ-45 1× Jack audio combo 1× Czytnik kart microSD |
| System operacyjny | Windows 11 Pro Refurbished |
| Stan techniczny | Klasa B |
| Gwarancja | 12 miesięcy, gwarancja na baterie 3msc - materiał eksploatacyjny |
| W zestawie | Laptop, zasilacz, przewód zasilający |
Jesteśmy autoryzowanym Partnerem Microsoft.
Kupując nasze urządzenia poleasingowe z systemem Windows otrzymujesz certyfikat autentyczności. O legalności systemu świadczy umieszczona na certyfikacie specjalna etykieta GMRL.

Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | DL5430_B712162_SF_MAR |
| Dane producenta | Adres: Dell Technologies 1 Dell Way Round Rock, TX 78664. USA Telefon: +1 800-456-3355 Strona internetowa: https://www.dell.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Dell Sp. z o.o Ul. Inflancka 4a 00-189 Warszawa, PL https://support.dellproductcompliance.com/ |
| Pomoc techniczna | https://www.dell.com/support/home/pl-pl |







