1028 zł
Cena netto: 835,77 zł
Cena netto: 835,77 zł
SKU: LAC9000633
Dostępność: ostatnie sztuki
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: LaCie
Gwarancja: 24 miesięcy
Produkt Dysk zewnętrzny LaCie dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Specyfikacja
| Model |
Rugged Mini |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 4 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Prędkość obrotowa | 5400 obr/min |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Wysokość | 26 mm |
| Szerokość | 86 mm |
| Głębokość | 135 mm |
| Waga | 342 g |
| Pozostałe informacje |
Brak kabla w zestawie. |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 10 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | LAC9000633 |
| Dane producenta | LaCie Paris, Francja Telefon: +33 1 70 18 99 00 E-mail: info@lacie.com Strona internetowa: lacie.com |
| Pomoc techniczna | https://www.seagate.com/pl/pl/support/ |







