4564 zł
Cena netto: 3 710,57 zł
Cena netto: 3 710,57 zł
SKU: 4X77A99752
Dostępność: bardzo duża
Producent: Lenovo
Pamięć Lenovo ThinkSystem dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Specyfikacja
| Cecha | Wartość |
|---|---|
| Przeznaczenie komponentu | Serwer |
| Typ pamięci wewnętrznej | DDR5 |
| Pamięć wewnętrzna | 32 GB |
| Układ pamięci (moduły × pojemność) | 1 × 32 GB |
| Format pamięci | 288-pin DIMM |
| Taktowanie pamięci | 5600 MHz |
| Typ pamięci buforowanej | Zegarowana, niezarejestrowana (unbuffered) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 4X77A99752 |
| Dane producenta | Lenovo 18001 Development Drive Morrisville, NC 27560 USA +1 (855) 253-6686 |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. ul. Gottlieba Daimlera 1, 02-460 Warszawa info_pl@lenovo.com |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl |







