3936 zł
Cena netto: 3 200,00 zł
Cena netto: 3 200,00 zł
SKU: B3405CCA-LY0182X
Dostępność: duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Laptop ASUS ExpertBook dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Asus Business Silver Partner

Netland Computers jest autoryzowanym partnerem marki ASUS w programie ASUS Business Silver Partner, co stanowi potwierdzenie kompetencji, dostępu do oficjalnych kanałów dystrybucji oraz wsparcia producenta.
Współpraca na tym poziomie gwarantuje klientom biznesowym oryginalność produktów, pełne wsparcie gwarancyjne oraz profesjonalne doradztwo w zakresie rozwiązań ASUS dla firm.
Galeria
Specyfikacja
| Dane techniczne | |
| Producent | Asus |
| Gwarancja | 3 lata w serwisie zewnętrznym |
| Grupa produktowa | Laptopy Asus |
| Rodzaj laptopa | biznesowy |
| Model | ASUS ExpertBook B3405 |
| Seria | ASUS ExpertBook |
| Edycja | Laptop z technologią AI |
| Procesor | |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Seria procesora | Intel Core Ultra 7 (seria 2) |
| Model procesora | Intel Core Ultra 7 255H (1.5 GHz, 5.1 GHz Turbo, 24 MB Cache) |
| Liczba rdzeni | 16 |
| Pamięć RAM | |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Pamięć RAM rozszerzalna do | 64 GB |
| Karta graficzna | |
| Karta graficzna | Intel Graphics |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana (podstawowa) |
| Dysk twardy | |
| Rodzaj dysku | SSD |
| Ilość dysków | 1 x SSD |
| Format dysku | 1 x M.2 |
| Interfejs dysku | 1 x PCIe |
| Pojemność dysku SSD | 512 GB |
| Wersja M.2 | PCIe 4.0 |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 14 cali |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Jasność matrycy | 300 nitów |
| Powłoka matrycy | antyrefleksyjna |
| Typ matrycy | IPS |
| Technologia | matryca z pokryciem barw 45% NTSC |
| Interfejs i komunikacja | |
| Standard interfejsu | HDMI SmartCard USB 3.2 USB Typ-C (z DisplayPort) |
| Złącza | 1 x HDMI 2.1 2 x USB 3.2 2 x USB Typ-C (z DisplayPort) SmartCard |
| Komunikacja | Bluetooth 5.4 LAN 1 Gbps Wi-Fi 6E |
| Czytnik kart pamięci | microSD |
| Napęd optyczny | brak |
| Dźwięk | |
| Dźwięk | gniazdo audio mini-jack 3,5 mm stereo |
| Zasilanie | |
| Typ akumulatora | 3-komorowy litowo-jonowy |
| Nominalna moc znamionowa | 65 W |
| Pojemność akumulatora | 50 Wh |
| Wygląd i konstrukcja | |
| Kolor obudowy | szary |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Właściwości klawiatury | odporna na rozlanie płynu podświetlenie białe |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 315 mm |
| Głębokość | 227 mm |
| Wysokość | 19 mm |
| Waga | 1.42 kg |
| Pozostałe cechy | |
| Dodatkowe funkcjonalności | kamera FHD wbudowany mikrofon |
| Dodatkowe dane | wielodotykowy, intuicyjny touchpad |
| Zabezpieczenia | czytnik linii papilarnych gniazdo blokady klinowej kamera do logowania Windows Hello osłona prywatności kamery standard militarny MIL-STD-810H szyfrowanie TPM |
| System operacyjny | |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | B3405CCA-LY0182X |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







