4268 zł
Cena netto: 3 469,92 zł
Cena netto: 3 469,92 zł
SKU: B5405CVA-NZ0483X
Dostępność: bardzo duża
Producent: Asus
Gwarancja: 36 miesięcy
Produkt Laptop ASUS ExpertBook dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Asus Business Silver Partner

Netland Computers jest autoryzowanym partnerem marki ASUS w programie ASUS Business Silver Partner, co stanowi potwierdzenie kompetencji, dostępu do oficjalnych kanałów dystrybucji oraz wsparcia producenta.
Współpraca na tym poziomie gwarantuje klientom biznesowym oryginalność produktów, pełne wsparcie gwarancyjne oraz profesjonalne doradztwo w zakresie rozwiązań ASUS dla firm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | ASUS |
| Produkt | Laptop |
| Rodzaj konfiguracji | Bazowa |
| Model | ExpertBook B5 B5405CVA |
| Stan | Nowy |
| Gwarancja | 3 lata On-Site |
| Laptop konwertowalny | Nie |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Kamera internetowa | Tak |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Copilot+ PC | Nie |
| MPN | B5405CVA-NZ0483X |
| Procesor | Intel Core 7 |
| Generacja procesora | 13 (Raptor Lake) |
| Model procesora | Core 7 150U |
| Taktowanie maksymalne | 5,4 GHz |
| Pamięć cache | 12 MB |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba procesorów | 1 |
| Architektura | 64-bit |
| Intel vPro | Nie |
| Układ NPU (AI) | Nie |
| AMD DASH | Nie |
| Obsługiwane pamięci | DDR5 5200 MT/s, DDR4 3200 MT/s, LPDDR5/x 6400 MT/s, LPDDR4x 4267 MT/s |
| Gniazdo procesora | FCBGA1744 |
| PassMark CPU | 14962 |
| Pamięć RAM – zainstalowana | 16 GB |
| Konfiguracja RAM | 1 × 16 GB |
| Typ RAM | DDR5 SODIMM |
| Liczba banków RAM | 2 |
| Wolne banki RAM | 1 |
| Maks. pamięć RAM | 64 GB |
| Dysk | SSD |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Format / interfejs | M.2 2280, NVMe, PCIe |
| Dodatkowe dyski | Brak |
| Napęd optyczny | Brak |
| Przekątna ekranu | 14″ |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Filtr prywatyzujący | Nie |
| HDR | Nie |
| Karta graficzna | Intel Graphics (zintegrowana) |
| PassMark GPU | 5491 |
| Thunderbolt | 2 × Thunderbolt 4 (DisplayPort + Power Delivery) |
| USB-A | 2 × USB 3.2 Gen 2 |
| HDMI | 1 × HDMI 2.1 |
| RJ-45 (LAN) | Tak |
| Gniazdo audio | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| WWAN | Nie |
| Układ klawiatury | Międzynarodowy |
| Wymiary (S × G × W) | 315 × 227 × 18 mm |
| Certyfikaty | EPEAT Gold with Climate+, Energy Star 8.0, FSC Recycled, TCO Certified, RoHS, REACH, MIL-STD-810H |
| Certyfikat EPEAT Gold | Tak |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | B5405CVA-NZ0483X |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







