2420 zł
Cena netto: 1 967,48 zł
Cena netto: 1 967,48 zł
SKU: CX3402CVA-PQ1067
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Laptop ASUS Chromebook dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Asus Business Silver Partner

Netland Computers jest autoryzowanym partnerem marki ASUS w programie ASUS Business Silver Partner, co stanowi potwierdzenie kompetencji, dostępu do oficjalnych kanałów dystrybucji oraz wsparcia producenta.
Współpraca na tym poziomie gwarantuje klientom biznesowym oryginalność produktów, pełne wsparcie gwarancyjne oraz profesjonalne doradztwo w zakresie rozwiązań ASUS dla firm.
Galeria
Specyfikacja
| Dane techniczne | |
| Producent | ASUS |
| Produkt | Laptop |
| Rodzaj konfiguracji | Bazowa |
| Model | Chromebook Plus CX34 CX3402 |
| Stan | Nowy |
| Gwarancja | 3 lata On-Site |
| Laptop konwertowalny | Nie |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor obudowy | Szary |
| Kamera internetowa | Tak |
| Procesor | |
| Procesor | Intel Core 5 |
| Generacja procesora | 13 (Raptor Lake) |
| Typ procesora | Model: Core 5 120U Częstotliwość: 5 GHz Cache: 12 MB Obsługiwane gniazda: FCBGA1744 Obsługiwana pamięć: DDR5 5200 MT/s, DDR4 3200 MT/s, LPDDR5/x 6400 MT/s, LPDDR4x 4267 MT/s Zestaw instrukcji: 64-bit |
| Technologia Intel vPro | Nie |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Układ NPU (AI) | Nie |
| Technologia AMD DASH | Nie |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 |
| PassMark procesora | 16048 |
| Pamięć RAM | |
| Pamięć zainstalowana | 16 GB |
| Typ pamięci | LPDDR5x |
| Dysk | |
| Rodzaj dysku | UFS |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| Dysk 2 | brak |
| Dysk 3 | brak |
| Dysk 4 | brak |
| Napęd optyczny | brak |
| Ekran | |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Technologia matrycy | IPS |
| Jasność matrycy | 250 cd/m² |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Filtr prywatyzujący | Nie |
| High Dynamic Range (HDR) | Nie |
| Karta graficzna | |
| Zintegrowana karta graficzna | Intel Graphics |
| PassMark karty zintegrowanej | 5491 |
| Rodzaj karty graficznej | Zintegrowana |
| Interfejsy i komunikacja | |
| Interfejsy | 2 x USB-C 3.2 Gen 1 (DisplayPort + Power Delivery) 2 x USB-A 3.2 Gen 1 1 x HDMI 1.4 1 x Gniazdo słuchawkowe |
| Modem WWAN | Nie |
| Typ modemu WWAN | brak |
| Komunikacja | Wi-Fi 6E (802.11ax) Bluetooth 5.4 |
| Złącze Thunderbolt | brak |
| Złącze HDMI | Tak |
| Złącze DisplayPort | Nie |
| Złącze VGA (15-pin D-Sub) | Nie |
| Wi-Fi | Tak |
| Złącze COM (RS-232) | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Multimedia i zasilanie | |
| Multimedia | Kamera internetowa 1080p Full HD z przodu, zabezpieczenie kamery |
| Układ klawiatury | Międzynarodowy |
| Zasilanie | Zasilacz 45W USB-C |
| Bateria | Bateria 3-ogniwowa Pojemność 50 Wh |
| System operacyjny | ChromeOS |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 326 mm |
| Głębokość | 214 mm |
| Wysokość | 19 mm |
| Waga | 1,43 kg |
| Pozostałe informacje | |
| Copilot+ PC | Nie |
| EAN13 | 4711636218382 |
| MPN | CX3402CVA-PQ1067 |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | CX3402CVA-PQ1067 |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







