7020 zł
Cena netto: 5 707,32 zł
Cena netto: 5 707,32 zł
SKU: P5405CSA-NZ0896X
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: 36 miesięcy
Produkt Asus ExpertBook P5405CSA-NZ0896X dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Asus Business Silver Partner

Netland Computers jest autoryzowanym partnerem marki ASUS w programie ASUS Business Silver Partner, co stanowi potwierdzenie kompetencji, dostępu do oficjalnych kanałów dystrybucji oraz wsparcia producenta.
Współpraca na tym poziomie gwarantuje klientom biznesowym oryginalność produktów, pełne wsparcie gwarancyjne oraz profesjonalne doradztwo w zakresie rozwiązań ASUS dla firm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | ASUS |
| Seria / rodzina | ExpertBook |
| Model (opis ogólny) | ExpertBook P5405CSA-NZ0896X |
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Stan | Nowy |
| Gwarancja producenta | 36 miesięcy |
| Rękojmia | 36 miesięcy |
| Warunki serwisowe | 3Y ON-SITE NBD |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Baza SCIP | Nie |
| Norma wojskowa | MIL-STD-810H |
| Kolor obudowy | Szary (Misty Grey) |
| Waga | 1,28 kg |
| Procesor – typ | Intel Core 7 |
| Zainstalowany procesor | Intel Core Ultra 7 258V |
| Taktowanie maksymalne | do 4,80 GHz |
| Pamięć cache | 12 MB |
| Liczba rdzeni / wątków | 8 / 8 |
| Pamięć RAM – zainstalowana | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5X |
| Maks. pamięć RAM | 32 GB |
| Liczba gniazd RAM / wolne | 0 / 0 |
| Karta graficzna | Intel Arc Graphics (zintegrowana) |
| Dodatkowa karta graficzna | Nie |
| Dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Przekątna ekranu | 14,0″ |
| Rozdzielczość | 2560 × 1600 (WQXGA) |
| Typ matrycy | IPS |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Touch | Nie |
| Wi-Fi | IEEE 802.11be |
| Bluetooth | 5.4 |
| Porty USB | 4 × (2 × USB 3.1, 2 × USB4 / Thunderbolt 4) |
| HDMI | 1 × HDMI |
| Audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Złącze stacji dokującej | Nie |
| Kamera internetowa | Full HD 1080p |
| Multimedia | Głośniki stereo, wbudowany mikrofon |
| System audio | Dolby Atmos |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Klawiatura | Standardowa (bez bloku numerycznego) |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Typ baterii | Li-Ion, 3-komorowa |
| Pojemność baterii | 63 Wh |
| System operacyjny | Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Dołączone oprogramowanie | 1-miesięczny trial Microsoft 365 |
| Wymiary (G × S × W) | 12,8–16,4 × 312 × 223,2 mm |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz 65 W AC (20 V DC, 3.25 A) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | P5405CSA-NZ0896X |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







