5312 zł
Cena netto: 4 318,70 zł
Cena netto: 4 318,70 zł
SKU: PM3606CKA-PL0487X
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: 3 lata
Produkt Laptop ASUS ExpertBook dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Asus Business Silver Partner

Netland Computers jest autoryzowanym partnerem marki ASUS w programie ASUS Business Silver Partner, co stanowi potwierdzenie kompetencji, dostępu do oficjalnych kanałów dystrybucji oraz wsparcia producenta.
Współpraca na tym poziomie gwarantuje klientom biznesowym oryginalność produktów, pełne wsparcie gwarancyjne oraz profesjonalne doradztwo w zakresie rozwiązań ASUS dla firm.
Galeria
Specyfikacja
| Dane techniczne | |
| Producent | Asus |
| Gwarancja | 3 lata w serwisie zewnętrznym |
| Grupa produktowa | Laptopy Asus |
| Rodzaj laptopa | biznesowy |
| Model | ASUS ExpertBook PM3606 |
| Seria | ASUS ExpertBook |
| Procesor | |
| Typ procesora | AMD Ryzen AI |
| Seria procesora | AMD Ryzen AI seria 300 |
| Model procesora | AMD Ryzen AI 7 350 (2.0 GHz, 5.0 GHz Turbo, 16 MB Cache) |
| Liczba rdzeni | 8 |
| Pamięć RAM | |
| Wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Karta graficzna | |
| Karta graficzna | AMD Radeon 860M |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana (podstawowa) |
| Dysk twardy | |
| Rodzaj dysku | SSD |
| Ilość dysków | 1 x SSD |
| Format dysku | 1 x M.2 |
| Interfejs dysku | 1 x PCIe |
| Pojemność dysku SSD | 1000 GB |
| Wersja M.2 | PCIe 4.0 |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 16 cali |
| Rozdzielczość ekranu | 2560 x 1600 (WQXGA) |
| Jasność matrycy | 400 nitów |
| Powłoka matrycy | antyrefleksyjna |
| Typ matrycy | Wide View |
| Technologia | matryca z pokryciem barw 100% sRGB |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Interfejs i komunikacja | |
| Standard interfejsu | HDMI RJ45 USB 3.2 USB Typ-C (z DisplayPort) |
| Złącza | 1 x HDMI 2.1 2 x USB 3.2 2 x USB 3.2 Gen 2 Typ-C (z funkcją ładowania, DisplayPort) |
| Komunikacja | Bluetooth 5.4 LAN 1 Gbps Wi-Fi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax) |
| Napęd optyczny | brak |
| Dźwięk | |
| Dźwięk | gniazdo audio mini-jack 3,5 mm stereo |
| Zasilanie | |
| Typ akumulatora | 4-komorowy litowo-jonowy |
| Nominalna moc znamionowa | 90 W |
| Wtyk zasilacza | USB-C |
| Pojemność akumulatora | 70 Wh |
| Wygląd i konstrukcja | |
| Kolor obudowy | szary |
| Materiał obudowy | aluminium tworzywo sztuczne |
| Stylistyka pokrywy | szara |
| Kolor klawiatury | czarny |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Właściwości klawiatury | podświetlenie białe wydzielona klawiatura numeryczna |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 358 mm |
| Głębokość | 253 mm |
| Wysokość | 17.9 mm |
| Waga | 1.87 kg |
| Pozostałe cechy | |
| Dodatkowe funkcjonalności | kamera IR FHD wbudowany mikrofon |
| Dodatkowe dane | wielodotykowy, intuicyjny touchpad |
| Zabezpieczenia | czytnik linii papilarnych gniazdo blokady klinowej ochrona hasłem systemu BIOS osłona prywatności kamery standard militarny MIL-STD-810H |
| System operacyjny | |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | PM3606CKA-PL0487X |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







