1999 zł
Cena netto: 1 625,20 zł
Cena netto: 1 625,20 zł
SKU: DO5080_A510165_S
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Dell
Gwarancja: 12 Miesięcy
Ten produkt możesz kupić w sklepie stacjonarnym na ul. Wrocławskiej 35 w Kaliszu. Złóż zamówienie aby zarezerwować.
Opiekun produktu
Andrzej Maksajdowski
535 620 330
Wyślij e-mail
Mateusz Kotwicki
693 545 355
Wyślij e-mail
Sprzęt poleasingowy - klasyfikacja
* Prezentowane zdjęcia są poglądowe. Przedstawiony produkt jest przykładowym egzemplarzem i może różnić się od rzeczywistej sztuki.
Galeria
Specyfikacja
| Producent: | DELL |
| Model komputera | OptiPlex 5080 SFF |
| Procesor | Intel Core i5-10500 3.1 GHz, Turbo do 4.5 GHz, 12 MB cache (6 rdzeni, 12 wątków) |
| Pamięć RAM | 16 GB DDR4 |
| Ilość gniazd pamięci RAM (łącznie) | 1/4 |
| Maksymalna obsługiwana pamięć | 128 GB DDR4 |
| Dysk twardy | SSD 512 GB NVMe M.2 |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta graficzna | Intel UHD Graphics 630 |
| Pamięć karty graficznej | Współdzielona |
| Złącza zewnętrzne (Przedni panel) | 1× USB 3.2 Gen 2 Type-C 1× USB 3.2 Gen 1 Type-A 2× USB 2.0 Type-A 1× Audio Jack (słuchawki/mikrofon) |
| Złącza zewnętrzne (Tylni panel) | 2× DisplayPort 1.4 4× USB 3.2 Gen 1 Type-A 2× USB 2.0 Type-A 1× RJ-45 LAN 1× Line-out audio |
| Złącza wewnętrzne | 1× M.2 2230 WLAN, 1× M.2 2230/2280 SSD, 1× SATA 3.0 |
| Wymiary i waga | Wysokość: ok. 290 mm, Szerokość: ok. 93 mm, Głębokość: ok. 293 mm, Waga: ok. 5.0 kg |
| Obudowa | Small Form Factor (SFF) |
| System operacyjny | Windows 11 Pro Refurbished |
| Stan techniczny | Klasa A |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| W zestawie | Komputer, kabel zasilający lub/i zasilacz |
Jesteśmy autoryzowanym Partnerem Microsoft.
Kupując nasze urządzenia poleasingowe z systemem Windows otrzymujesz certyfikat autentyczności. O legalności systemu świadczy umieszczona na certyfikacie specjalna etykieta GMRL.

Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | DO5080_A510165_S |
| Dane producenta | Adres: Dell Technologies 1 Dell Way Round Rock, TX 78664. USA Telefon: +1 800-456-3355 Strona internetowa: https://www.dell.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Dell Sp. z o.o Ul. Inflancka 4a 00-189 Warszawa, PL https://support.dellproductcompliance.com/ |
| Pomoc techniczna | https://www.dell.com/support/home/pl-pl |







