1801 zł
Cena netto: 1 464,23 zł
Cena netto: 1 464,23 zł
SKU: 8VU99EA_OUT
Dostępność: ostatnie sztuki
Producent: HP Inc.
Gwarancja: 36 miesięcy
Produkt Laptop HP 340S dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Produkt outletowy - powystawowy, w pełni sprawny, otwarte opakowanie. Pełna gwarancja producenta.
| Opis: |
HP 340s G7 jest skonfigurowany tak, aby spełniać potrzeby użytkowników biznesowych, oferując wydajność, mobilność i odpowiednie funkcje bezpieczeństwa. Jest to przenośny notebook, który zapewnia niezbędne narzędzia do wydajnej pracy w środowisku korporacyjnym. HP 340s G7 to notebook przeznaczony głównie dla biznesu, który oferuje wydajność, mobilność i odpowiednie funkcje dla użytkowników korporacyjnych. |
| Nazwa produktu | HP 340S G7 i7-1065G7 14inch FHD AG UWVA 250 Narrow Bezel 8GB 1D 512GB PCIe NVMe Value W10p64 3Y |
| Producent | HP INC. |
| Klasa produktu | Notebook / netbook / ultrabook |
| Rodzina produktów | HP 340S |
| Klasa procesora | Intel Core i7 |
| Kod procesora | i7-1065G7 |
| Prędkość procesora |
|
| Częstotliwość szyny FSB | 3200 MHz |
| Częstotliwość szyny QPI/DMI | 4.000 GT/s |
| Pojemność pamięci podręcznej | 8 MB |
| Technologia Hyperthreading | Tak |
| Technologia Intel vPro | Nie |
| Technologia Intel Wireless Display (WiDi) | Tak |
| Rodzaj dysku | PCIe NVMe M.2 SSD |
| Pojemność pamięci FLASH | 512 GB |
| Napędy wbudowane (zainstalowane) | N/A |
| Zainstalowana pamięć | 8 GB |
| Rodzaj pamięci |
|
| Częstotliwość szyny pamięci | 2666 MHz |
| Maksymalna wielkość pamięci | brak danych |
| Ilość banków pamięci | 2 szt. |
| Ilość wolnych banków pamięci | 1 szt. |
| Przekątna ekranu LCD | 14.000 cali |
| Typ ekranu | IPS Full-HD [LED] |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Maksymalna rozdzielczość LCD | 1920 x 1080 |
| Typ karty graficznej | Intel Iris Plus Graphics |
| Urządzenia wskazujące | Touchpad Multi-touch |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Złącza zewn. |
|
| Bezprzewodowa karta sieciowa | Tak |
| Chipset bezprzewodowej karty sieciowej | Intel AX201 Wi-Fi 6 (2x2) |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | IEEE 802.11a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | Tak |
| Zainstalowany moduł WWAN/3G | Tak |
| Łączność LTE/4G | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typy odczytywanych kart pamięci |
|
| Rodzaj baterii | Li-Ion (3 Cells) |
| Pojemność - watogodziny (Wh) | 41.000 Wh |
| Wyposażenie standardowe | Aparat |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Pro |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Dodatkowe informacje o gwarancji | Gwarancja 1-1-0 |
| Szerokość | 32.400 cm |
| Głębokość | 22.500 cm |
| Wysokość | 1.790 cm |
| Masa netto | 1.470 kg |
| Kolor | Srebrny |
| Więcej informacji | www.hp.com [LINK] |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 8VU99EA_OUT |
| Dane producenta | HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 Stany Zjednoczone Telefon: +1 650-857-1501 |
| Podmiot odpowiedzialny | HP Inc. Polska Sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska Telefon: +48 22 50 20 670 |
| Pomoc techniczna | https://support.hp.com/pl-pl |







![Laptop HP 340S G7 14 FHD AG UWVA i7-1065G7 8GB 512GB W10p 3Y Mysz Logitech Gratis [OUTLET]](/img,photos/5ebbc2e1513dc2.82534450.jpg,473,485)