13844 zł
Cena netto: 11 255,28 zł
Cena netto: 11 255,28 zł
SKU: 7DH5A02HEA
Dostępność: mała
Producent: Lenovo
Gwarancja: 3 lata
Serwer LENOVO ThinkSystem dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Procesor – rodzina | AMD EPYC |
| Producent procesora | AMD |
| Model procesora | 4344P |
| Pamięć podręczna procesora | 32 MB |
| Taktowanie procesora | 3,8 GHz |
| Maks. taktowanie (Turbo) | 5,3 GHz |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 |
| Liczba rdzeni | 8 |
| Liczba wątków | 16 |
| TDP | 65 W |
| Obsługiwane typy pamięci (CPU) | DDR5-SDRAM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Układ pamięci | 1 × 16 GB |
| Liczba slotów pamięci | 2 × DIMM |
| Taktowanie pamięci | 5200 MHz |
| ECC | Tak |
| Maksymalna pamięć RAM | 64 GB |
| Napęd optyczny | Brak |
| Łączna pojemność dysków | 960 GB |
| Interfejs SSD | SATA |
| Pojemność pojedynczego SSD | 480 GB |
| Liczba zainstalowanych SSD | 2 |
| Obsługa RAID | Tak |
| Wewnętrzne zatoki na dyski | 2 |
| Ethernet LAN | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Kontroler LAN | Realtek RTL8111FP |
| USB 3.2 Gen 1 Typ-A | 4 |
| USB 2.0 | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 Typ-C | 1 |
| Porty RJ-45 | 1 |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Przewody zasilające | 1 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Typ obudowy | Tower |
| Kolor produktu | Czarny |
| TPM | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Zainstalowany system operacyjny | Brak |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 115–230 V |
| Moc zasilacza | 500 W |
| Obsługa redundantnego zasilacza (RPS) | Nie |
| Temperatura pracy | 10–35 °C |
| Temperatura przechowywania | -20–60 °C |
| Dopuszczalna wysokość pracy | 0–3050 m |
| Wilgotność podczas pracy | 8–80% |
| Wilgotność podczas przechowywania | 8–90% |
| Waga | 8560 g |
| Wysokość | 376 mm |
| Szerokość | 170 mm |
| Głębokość | 316 mm |
| Obsługiwany format dysków (wewn.) | 3,5" |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 7DH5A02HEA |
| Dane producenta | Lenovo 18001 Development Drive Morrisville, NC 27560 USA +1 (855) 253-6686 |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. ul. Gottlieba Daimlera 1, 02-460 Warszawa info_pl@lenovo.com |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl |







