25865 zł
Cena netto: 21 028,46 zł
Cena netto: 21 028,46 zł
SKU: 7DF3A03EEA
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Lenovo
ThinkSystem ST50 V3 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Procesor – rodzina | Intel Xeon 6 |
| Producent procesora | Intel |
| Model procesora | 6315P |
| Pamięć podręczna procesora | 12 MB |
| Taktowanie procesora | 2,8 GHz |
| Maks. taktowanie (Turbo) | 4,7 GHz |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 |
| Liczba rdzeni | 4 |
| Rdzenie wydajnościowe (Performance cores) | 4 |
| Chipset płyty głównej | Intel C266 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Układ pamięci | 1 × 16 GB |
| Liczba slotów pamięci | 4 × DIMM |
| Taktowanie pamięci | 4400 MHz |
| ECC | Tak |
| Maksymalna pamięć RAM | 128 GB |
| Obsługiwane interfejsy dysków | Serial ATA |
| Napęd optyczny | Brak |
| Łączna pojemność dysków | 1920 GB |
| Pojemność pojedynczego SSD | 960 GB |
| Liczba zainstalowanych SSD | 2 |
| Wewnętrzne zatoki na dyski | 3 |
| Zintegrowana karta graficzna | Tak |
| Maks. pamięć karty graficznej | 16 MB |
| Ethernet LAN | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Kontroler LAN | Broadcom BCM5720 |
| USB 3.2 Gen 1 Typ-A | 5 |
| USB 2.0 | 2 |
| Porty RJ-45 | 2 |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Port szeregowy | 1 |
| Typ obudowy | Tower |
| Kolor produktu | Czarny |
| TPM | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Kompatybilne systemy operacyjne | Microsoft Windows Server, Red Hat Enterprise Linux, SUSE Linux Enterprise Server, VMware ESXi |
| Częstotliwość wejściowa zasilania | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100–240 V |
| Moc zasilacza | 500 W |
| Temperatura przechowywania | -20–60 °C |
| Dopuszczalna wysokość pracy | 0–3050 m |
| Wilgotność podczas przechowywania | 8–90% |
| Certyfikat sprawności | 80 PLUS Platinum |
| Waga | 11 960 g |
| Wysokość | 376 mm |
| Szerokość | 170 mm |
| Głębokość | 370 mm |
| Obsługiwany format dysków (wewn.) | 3,5" |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 7DF3A03EEA |
| Dane producenta | Lenovo 18001 Development Drive Morrisville, NC 27560 USA +1 (855) 253-6686 |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. ul. Gottlieba Daimlera 1, 02-460 Warszawa info_pl@lenovo.com |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl |







