43698 zł
Cena netto: 35 526,83 zł
Cena netto: 35 526,83 zł
SKU: 7D9AA03PEA
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Lenovo
Gwarancja: 3 lata
Produkt Serwer Lenovo ThinkSystem dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rodzaj procesora | AMD |
| Model procesora | EPYC 9135 |
| Częstotliwość | 3,65 GHz (Turbo do 4,3 GHz) |
| Cache | 64 MB |
| Technologia CPU | 16 rdzeni, 32 wątki, TDP 200 W |
| Liczba procesorów | 1 |
| Maks. liczba procesorów | 2 |
| Format dysków | 2,5" |
| Zainstalowane dyski | Brak |
| Maks. liczba dysków | 8 × 2,5" |
| Maks. pojemność | b.d. |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Typ RAM | DDR5 ECC |
| Liczba slotów RAM | 24 |
| Wolne sloty RAM | 23 |
| Maks. RAM | do 6 TB |
| Taktowanie RAM | 4800 MHz |
| Kontroler RAID | RAID 940-8i |
| Poziomy RAID | 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60 |
| LAN | 10/100/1000 Mbps |
| Karta Wi-Fi | Nie |
| Napęd optyczny | Brak |
| USB | 5 (4× USB 3.1, 1× USB 2.0) |
| VGA | Tak |
| RJ-45 | Tak |
| Wejście mikrofonowe | Nie |
| Wyjście audio | Nie |
| RS-232 | Nie |
| PS/2 | Nie |
| DisplayPort | Nie |
| System operacyjny | Brak |
| Gwarancja (osoby/firma) | 36 miesięcy |
| Rodzaj gwarancji | On-Site, Next Business Day |
| Dodatkowa gwarancja | Tak |
| Waga | 38,8 kg |
| Wymiary | 445 × 764 × 87 mm |
| Zasilacz | 750 W |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 7D9AA03PEA |
| Dane producenta | Lenovo 18001 Development Drive Morrisville, NC 27560 USA +1 (855) 253-6686 |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. ul. Gottlieba Daimlera 1, 02-460 Warszawa info_pl@lenovo.com |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl |







