38328 zł
Cena netto: 31 160,98 zł
Cena netto: 31 160,98 zł
SKU: 7DG9A027EA
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Lenovo
ThinkSystem SR630 V4 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Procesor – rodzina | Intel Xeon 6 |
| Producent procesora | Intel |
| Model procesora | 6515P |
| Pamięć podręczna procesora | 72 MB |
| Taktowanie procesora | 2,3 GHz |
| Maks. taktowanie (Turbo) | 3,8 GHz |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 |
| Liczba rdzeni | 16 |
| Liczba wątków | 32 |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Układ pamięci | 1 × 32 GB |
| Liczba slotów pamięci | 32 × DIMM |
| ECC | Tak |
| Maksymalna pamięć RAM | 8192 GB |
| Rangowanie pamięci | 2 |
| Obsługiwane poziomy RAID | 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60 |
| Obsługiwane interfejsy dysków | SAS, Serial ATA |
| Obsługa RAID | Tak |
| Obsługiwany kontroler RAID | 940-8i 4GB |
| Napęd optyczny | Brak |
| Wewnętrzne zatoki na dyski | 8 |
| Hot-swap | Tak |
| Zintegrowana karta graficzna | Tak |
| Maks. pamięć karty graficznej | 16 MB |
| Ethernet LAN | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| USB 3.2 Gen 1 Typ-A | 4 |
| Porty RJ-45 | 1 |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Typ obudowy | Rack (1U) |
| Kolor produktu | Czarny, Stalowy |
| Montaż w szafie rack | Tak |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| TPM | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| System zarządzania | XClarity Controller Platinum |
| Kompatybilne systemy operacyjne | Microsoft Windows Server, Red Hat Enterprise Linux, SUSE Linux Enterprise Server, VMware ESXi, Ubuntu Server |
| Moc zasilacza | 1300 W |
| Obsługa redundantnego zasilacza (RPS) | Tak |
| Liczba głównych zasilaczy | 2 |
| Wysokość | 43 mm |
| Szerokość | 440 mm |
| Głębokość | 773 mm |
| Obsługiwany format dysków (wewn.) | 2,5" |
| Certyfikaty zgodności | CCC, CE, CECP, FCC, RoHS, UKCA, UL |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 7DG9A027EA |
| Dane producenta | Lenovo 18001 Development Drive Morrisville, NC 27560 USA +1 (855) 253-6686 |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. ul. Gottlieba Daimlera 1, 02-460 Warszawa info_pl@lenovo.com |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl |







