Cena netto: 78,86 zł
SKU: 460-BFGC
Dostępność: bardzo duża
Producent: Dell
Gwarancja: gwarancja producenta
Galeria
Specyfikacja
Smukła konstrukcja, niezawodna ochrona
Niezawodna ochrona notebooka w eleganckim pokrowcu o uproszczonej konstrukcji, który pozwala pewnie poruszać się przez cały dzień.
Wykonany z odpowiedzialnych materiałów
Każdy pokrowiec wykonany jest w 51% z materiałów pochodzących z recyklingu, co odpowiada 19 plastikowym butelkom, a zewnętrzna tkanina główna wykonana jest w 100% z przetworzonych tworzyw sztucznych odzyskanych z oceanów i nabrzeży z certyfikatem OceanCycle Certified®.
Dobro w każdym włóknie
Proces barwienia w roztworze pozwala ograniczyć emisję gazów cieplarnianych nawet o 97%, zmniejszyć zużycie wody do 96% i obniżyć zużycie paliw kopalnych nawet o 98% w porównaniu z tradycyjnymi metodami barwienia.
Opakowanie z misją
Nasze opakowania również spełniają wymagania w zakresie zrównoważonego rozwoju, ponieważ wykorzystujemy wyłącznie materiały pochodzące z recyklingu lub odnawialne, bez użycia tworzyw sztucznych.
Ochrona przed uderzeniami w zakresie 360°
Piankowe wypełnienie XPE i PE oraz zapobiegająca zarysowaniom wyściółka Nylex chronią notebooka przed wstrząsami, upadkami i skutkami codziennego użytkowania.
Wzmocniona ochrona notebooka
Niezależnie od pogody wytrzymała powłoka zewnętrzna z tkaniny Twill 400D oraz powlekane, wodoodporne zamki błyskawiczne gwarantują, że notebook i akcesoria pozostaną bezpieczne i suche.
Potwierdzona wytrzymałość
Aby zagwarantować długotrwałą ochronę, nasze torby przechodzą rygorystyczne testy pod kątem wodoodporności, wytrzymałości pasków i zamków błyskawicznych oraz odporności materiału na ścieranie.
Porządek i gotowość do działania
Przejrzysty, funkcjonalny układ zapewnia łatwy dostęp do niezbędnych przedmiotów, niezależnie od tego, czy jesteś w drodze do pracy, podróżujesz, czy udajesz się na spotkanie.
Inteligentne rozwiązania w zakresie przechowywania
Główna kieszeń mieści notebooki o przekątnej do 14 cali, a elastyczna przednia kieszeń pozwala przechowywać mysz, kable i zasilacze w uporządkowany sposób.
Stworzony z myślą o życiu w podróży
Wybierz sposób noszenia, który pasuje do Twojego dnia - umieść go w torbie lub korzystaj z uchwytu albo paska na ramię. Odblaskowe elementy zwiększają widoczność w warunkach słabego oświetlenia. Pokrowiec można przymocować do walizki na kółkach, aby wygodnie poruszać się po lotniskach i dworcach.
Kluczowe wyróźniki
- Etui kieszeniowe 35,6 cm (14") Czarny
- Tkanina, Plastik, Pianka
- Kompatybilność marki: Dell
- Uchwyty do przenoszenia Pasek na ramię
- Odporny na zadrapania, Ogniotrwały, Wodoodporny
- 353,8 g
Pokrowiec Dell Pro 11-14 Plus EcoLoop zapewnia ochronę w smukłej, ekologicznej formie dzięki amortyzującej piance z każdej strony i wodoodpornym materiałom.
| Marketing Description | |
| Etui Dell Pro 11-14 Plus EcoLoop Sleeve CV5426 stanowi niezawodne rozwiązanie ochronne dla laptopów o przekątnej ekranu od 11 do 14 cali. Wykonane z wytrzymałej tkaniny 400D etui charakteryzuje się konstrukcją odporną na warunki atmosferyczne oraz wodoodpornymi zamkami błyskawicznymi, które chronią urządzenia przed czynnikami zewnętrznymi. Wnętrze zabezpieczone przed zarysowaniami gwarantuje, że laptop pozostanie w nienaruszonym stanie podczas podróży. Dodatkowo wyściełana pianką XPE komora zapewnia dodatkową amortyzację, zwiększając bezpieczeństwo. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Pokrowiec na notebook |
| Tworzywo produktu | Plastik, pianka, tkanina 400D |
| Szerokość | 36.5 cm |
| Głębokość | 3.5 cm |
| Wysokość | 27 cm |
| Waga | 350 g |
| Kompatybilność notebooka | 14" |
| Zgodne Rozmiary Notebooków | 11" - 14" / 27.9 cm - 35.6 cm |
| Wymiary Zgodnego Notebooka | 33 cm x 23.5 cm x 2 cm |
| Dodatkowe przegrody | Kieszeń przednia |
| Cechy | Wnętrze odporne na zadrapania, zamki wodoszczelne, odporność na wilgoć, wyściełana przegroda piankowa na notebooka XPE |
| Pasek | Pas bagażu, detachable adjustable shoulder carrying strap |
| Rodzaj zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Pojemność | 1.5 litrów |
| Kolor | Czarny |
| Lokalizacja | EMEA |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Produkt z odzysku wtórnego | 51 % |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona: - 3 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 460-BFGC |
| Dane producenta | Adres: Dell Technologies 1 Dell Way Round Rock, TX 78664. USA Telefon: +1 800-456-3355 Strona internetowa: https://www.dell.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Dell Sp. z o.o Ul. Inflancka 4a 00-189 Warszawa, PL https://support.dellproductcompliance.com/ |
| Pomoc techniczna | https://www.dell.com/support/home/pl-pl |







