253 zł
Cena netto: 205,69 zł
Cena netto: 205,69 zł
SKU: B7JE0AA
Dostępność: bardzo duża
Producent: HP Inc.
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Klawiatura gamingowa HP dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
| HyperX Eve 1800 Gaming Keyboard – kompaktowa klawiatura, która daje Ci idealny start w świecie gamingu. Dzięki kompaktowemu układowi masz więcej miejsca na biurku dla myszy, mikrofonu i zestawu słuchawkowego. Ciesz się 10 strefami dynamicznego, konfigurowalnego podświetlenia RGB i zmień swoją klawiaturę w idealny dodatek do zestawu PC. Ale to nie tylko światła – ta budżetowa klawiatura łączy styl i wydajność w eleganckiej formie, oferując dodatkowo wygodne przyciski multimedialne. Dzięki funkcjom anti-ghosting i 12-klawiszowemu rolloverowi każdy naciśnięty przycisk zarejestruje się dokładnie wtedy, gdy powinien. Przełączniki membranowe zapewniają miękkie, satysfakcjonujące kliknięcia, które nie rozpraszają podczas gry. W końcu to początek Twojej gamingowej przygody. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | HP HyperX Eve 1800 - Gaming Keyboard |
| Opis: | HyperX Eve 1800 - Klawiatura - częstotliwość próbkowania 1000 Hz - compact - podświetlenie - USB-C - QWERTY - US - przełącznik: Clicky - czarny |
| EAN: | 0198990307855 |
| Reklamacje: | 12 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Klawiatura |
| Podświetlenie: | RGB / 16,7 milionów kolorów |
| Interfejs: | USB-C |
| Urządzenie wejściowe: | Częstotliwość próbkowania 1000 Hz |
| Funkcje Hot Keys: | Interfejs multimediów |
| Lokalizacja i układ: | QWERTY US |
| Region: | Stany Zjednoczone |
| Technologia wykonania klawiatury: | Membrana |
| Typ przełącznika kluczykowego: | Clicky |
| Gaming: | Tak |
| Regulowana wysokość: | Tak |
| Charakterystyka: | Klawiatura numeryczna |
| Szerokość: | 40.92 cm |
| Głębokość: | 14.46 cm |
| Wysokość: | 3.51 cm |
| Waga: | 653.3 g |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | USB-C |
| Różne | |
| Kolor: | Czarny |
| Długość kabla: | 1.5 m |
| Akcesoria w zestawie: | Kabel z USB-C na USB-A, gumowa stopa |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | B7JE0AA |
| Dane producenta | HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 Stany Zjednoczone Telefon: +1 650-857-1501 |
| Podmiot odpowiedzialny | HP Inc. Polska Sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska Telefon: +48 22 50 20 670 |
| Pomoc techniczna | https://support.hp.com/pl-pl |







