Cena netto: 620,33 zł
SKU: 4XD1T60925
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Lenovo
Gwarancja: gwarancja producenta
Galeria
Specyfikacja
Certyfikowany przez Microsoft Teams do pracy w otwartych biurach, zestaw słuchawkowy ThinkPad Dual-Mode Wireless ANC Foldable Headset 8550 (Aura Edition) na nowo definiuje najlepszy w swojej klasie przenośny headset do pracy hybrydowej, oferując składaną, lekką konstrukcję, którą łatwo zabrać ze sobą wszędzie. Adaptacyjna hybrydowa redukcja hałasu ANC oraz ENC wspierane przez AI skutecznie eliminują rozpraszacze, zapewniając krystalicznie czyste rozmowy i immersyjny dźwięk, co pozwala na lepsze skupienie. Technologia dźwięku od Bose dostarcza profesjonalnie dostrojone brzmienie zarówno do rozmów, jak i muzyki. Łącz się jednym dotknięciem lub przez odbiornik Bluetooth - praca w ruchu nigdy nie była tak płynna i wygodna.
| Przeznaczenie |
|
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa |
|
| Bluetooth | 5.3 |
| Zgodność | Microsoft Teams |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku |
|
| Impedancja | 16 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 120 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Zasięg | 30 m |
| Pojemność baterii | 640 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 51 h |
| Czas ładowania | 2 h |
| Kolor | Szary |
| Waga | 153 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 4XD1T60925 |
| Dane producenta | Lenovo 18001 Development Drive Morrisville, NC 27560 USA +1 (855) 253-6686 |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. ul. Gottlieba Daimlera 1, 02-460 Warszawa info_pl@lenovo.com |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl |







