791 zł
Cena netto: 643,09 zł
Cena netto: 643,09 zł
SKU: 4ZP1P31362
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Lenovo
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Dysk zewnętrzny LENOVO dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Opis | |
| Zewnętrzny dysk twardy Lenovo Apricorn Aegis Padlock 3.0 łączy w sobie szybki transfer danych, wyjątkowe bezpieczeństwo i przenośność w jednym urządzeniu. Dzięki interfejsowi USB 3.0 o prędkości 5,0 Gb/s dysk ten zapewnia szybki i wydajny transfer plików. Bezpieczeństwo ma ogromne znaczenie, dlatego dysk jest wyposażony w 256-bitowe szyfrowanie sprzętowe AES i jest zgodny z normami FIPS 197. Jest wyposażony w szereg funkcji bezpieczeństwa, w tym ochronę przed atakami brute force, automatyczną blokadę i opcję samozniszczenia. Przenośność dysku została zwiększona dzięki zasilaniu z magistrali, co eliminuje potrzebę stosowania zewnętrznego źródła zasilania. Dodatkowym udogodnieniem jest dołączona torba do przenoszenia. Niezależnie od tego, czy jest to do użytku osobistego, czy profesjonalnego, Aegis Padlock 3.0 oferuje bezpieczny i wydajny sposób przechowywania i transportu danych. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LENOVO Storage Apricorn A25-3PL256-1000 Aegis Padlock 3.0 1TB HDD 4ZP1P31362 LOCO/VALEO (P) |
| Opis: | Apricorn Aegis Padlock 3.0 - Dysk twardy - zaszyfrowany - 1 TB - zewnętrzny (przenośne) - USB 3.0 - 5400 obr/min - bufor: 8 MB - FIPS 197, 256-bit AES-XTS |
| EAN: | |
| Reklamacje: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Dysk twardy - zewnętrzny (przenośne) |
| Pojemność: | 1 TB |
| Kodowanie sprzętu: | Tak |
| Algorytm kodowania: | FIPS 197, 256-bit AES-XTS |
| Interfejs: | USB 3.0 |
| Wielkość bufora: | 8 MB |
| Cechy: | 2 x Tryb Tylko do Odczytu, tryb Blokady-Obejścia, samozniszczenie, 4 x jednorazowe odzyskiwanie PIN, szyna zasilana z USB, obsługa funkcji szyfrowania, automatyczne zamykanie, uwierzytelnianie kodem PIN, rejestracja wymuszona administratora, rejestracja wymuszona użytkownika, klawiatura wbudowana, uruchamialny, Brute Force Protection, niezależny kod PIN użytkownika i administratora, 256-bit AES |
| Szerokość: | 8.45 mm |
| Głębokość: | 12 cm |
| Wysokość: | 1.9 mm |
| Waga: | 189.9 g |
| Wydajność | |
| Szybkość transmisji interfejsu: | 5,0 Gb/s (USB 3.0) |
| Czas odszukiwania: | 12 ms (średni) |
| Prędkość obrotowa: | 5400 obr/min |
| Rozszerzenie i łączność | |
| Interfejsy: | 1 x USB 3.0 |
| Zasilanie | |
| Źródło zasilania: | Szyna USB |
| Oprogramowanie & Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny: | Windows, Apple MacOS, Linux, Android, Symbian OS |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Etui |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel USB 3.0 - zintegrowany 1 x kabel rozdzielacza sygnału zasilania USB - zewnętrzna |
| Zgodność z normami: | RoHS, VCCI, FCC, WEEE |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Odporność na wstrząsy (podczas pracy): | 300 g @ 2 ms |
| Odporność na wstrząsy (w stanie spoczynku): | 1000 g @ 1 ms |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 4ZP1P31362 |
| Dane producenta | Lenovo 18001 Development Drive Morrisville, NC 27560 USA +1 (855) 253-6686 |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. ul. Gottlieba Daimlera 1, 02-460 Warszawa info_pl@lenovo.com |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl |







