Cena netto: 192,68 zł
SKU: K72482WW
Dostępność: średnia
Producent: Kensington
Gwarancja: gwarancja producenta
Galeria
Specyfikacja
Pełnowymiarowa, pionowa, ergonomiczna konstrukcja
Wyprofilowane naturalne nachylenie utrzymuje nadgarstek w neutralnym ułożeniu, zapewniając ergonomiczny komfort i produktywność przez cały dzień. Pełnowymiarowa, pionowa konstrukcja zapewnia większą precyzję i kontrolę, a także wygodnie podtrzymuje większe dłonie.
Cechy zrównoważonego rozwoju
Certyfikowana zawartość recyklingu, która spełnia standard SCS Recycled Content Standard V8-0 dla co najmniej 57% tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu pokonsumenckiego w całkowitych komponentach plastikowych. Nie dotyczy zestawu PCB, akumulatora z możliwością ładowania ani kabla do ładowania
Liczne opcje łączności
Możliwość połączenia do 3 aktywnych urządzeń: dwóch za pomocą łączności Bluetooth® Low Energy (LE) oraz jednego za pośrednictwem dołączonego odbiornika 2,4 GHz USB-A. Zawiera miejsce na przechowywanie adaptera. Kompatybilna z systemami Windows, macOS i Chrome OS.
Akumulator z możliwością ładowania
Zapewnia do 4 miesięcy pracy na akumulatorze w przypadku połączenia za pomocą Bluetooth® i do 1 miesiąca w przypadku połączenia za pomocą klucza sprzętowego 2,4 GHz*. W zestawie akumulator 500 mAh z możliwością ładowania i kabel do ładowania USB-C®.** Czas pracy zależny od użytkowania.
5-przyciskowa nawigacja, ciche przełączniki i przycisk DPI
Lewy przycisk, prawy przycisk, środkowy przycisk, przycisk Dalej, przycisk Wstecz oraz kółko przewijania ułatwiają nawigowanie i zwiększają wydajność pracy. Ciche przyciski zapewniają ciche środowisko pracy. Przełącznik DPI (1000/1600/2400) umożliwia szybką zmianę precyzji i czułości kursora.
Personalizacja za pomocą oprogramowania KensingtonWorks™
Spersonalizuj 5 przycisków programowalnych myszy MY630 za pomocą bezpłatnego oprogramowania KensingtonWorks™, aby poprawić wydajność pracy i wygodę użytkowania (tylko Windows i macOS). *Komputery z systemem Windows wyposażone w procesory ARM nie są obecnie obsługiwane. Sprawdzaj tutaj przyszłe aktualizacje dotyczące kompatybilności.
Szyfrowanie klasy rządowej
Odbiornik 2,4 GHz USB-A zapewnia 128-bitowe szyfrowanie AES klasy rządowej.
3-letnia ograniczona gwarancja
Nie musisz się niczym martwić, wiedząc, że Twoje urządzenie jest objęte 3-letnią ograniczoną gwarancją firmy Kensington.
SmartFit™ - prosty patent na komfort
Ten produkt opracowano tak, aby był wygodny w użyciu dla osób o małych lub średnich dłoniach.
Kluczowe wyróźniki
- Biuro 2400 DPI Czarny
- Po prawej stronie Bluetooth 10 m
- Typ przewijania (scroll type): Koło Liczba przycisków: 5
- Źródło zasilania: Baterie/Przewód 1,5 m
- Wbudowana bateria Ładowanie akumulatora Lit 500 mAh
Profesjonaliści zmagają się z napięciem fizycznym i zmęczeniem spowodowanym przez długotrwałe korzystanie z komputera. Tradycyjne myszy, o płaskiej konstrukcji i w jednym rozmiarze, często zmuszają nadgarstek do przyjmowania nienaturalnej pozycji, co powoduje dyskomfort i ogranicza wydajność pracy.
Organizacje coraz częściej poszukują bardziej zrównoważonych rozwiązań, aby sprostać rosnącej odpowiedzialności środowiskowej, społecznej i zarządczej (ESG). * Nie dotyczy zestawu PCB, akumulatora z możliwością ładowania ani kabla do ładowania
Mysz Pro Fit™ Ergo MY630 EQ z możliwością ładowania to pełnowymiarowa mysz pionowa zapewniająca wyjątkowy komfort ergonomiczny. Zawierając co najmniej 57% tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu pokonsumenckiego w całkowitych komponentach plastikowych*, model MY630 umożliwia profesjonalistom wydajniejszą i wygodniejszą pracę.
| Marketing Description | |
| Profesjonaliści zmagają się z napięciem fizycznym i zmęczeniem spowodowanym przez długotrwałe korzystanie z komputera. Tradycyjne myszy, o płaskiej konstrukcji i w jednym rozmiarze, często zmuszają nadgarstek do przyjmowania nienaturalnej pozycji, co powoduje dyskomfort i ogranicza wydajność pracy. Organizacje coraz częściej poszukują bardziej zrównoważonych rozwiązań, aby sprostać rosnącej odpowiedzialności środowiskowej, społecznej i zarządczej (ESG). Mysz Pro Fit Ergo MY630 EQ z możliwością ładowania to pełnowymiarowa mysz pionowa zapewniająca wyjątkowy komfort ergonomiczny. Dzięki 55-procentowej zawartości tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu poużytkowego (PCR) w komponentach* model MY630 umożliwia profesjonalistom wydajniejszą i wygodniejszą pracę. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Mysz |
| Odbiornik bezprzewodowy | Odbiornik bezprzewodowy USB |
| Model ergonomiczny | Tak |
| Szerokość | 7.5 cm |
| Głębokość | 7.6 cm |
| Wysokość | 13.4 cm |
| Waga | 115 g |
| Urządzenie wejściowe | |
| Sposób podłączenia | Bezprzewodowa |
| Interfejs | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Ilość przycisków | 5 |
| Cechy | Przycisk przełącznika DPI, pokrętło przewijania, możliwość dostosowania przycisków, można sparować do 3 urządzeń |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 1 x USB - 4 pin USB Typ A |
| Różne | |
| Zgodność z normami | AES-128, Plug and Play |
| Szczegóły Opakowania | Pudełko do sprzedaży detalicznej |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Produkt z odzysku wtórnego | 55 % - wyprodukowano z postkonsumenckiego materiału z recyklingu |
| Bateria | |
| Czas działania (do) | 4 miesiące |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | KensingtonWorks |
| Wymagany system operacyjny | Google Chrome OS, Apple MacOS, Windows |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 20.3 cm |
| Głębokość transportowa | 9.6 cm |
| Wysokość transportowa | 20.8 cm |
| Waga transportowa | 400 g |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | K72482WW |
| Dane producenta | Kensington 2801 Bishop Drive, Suite 250 San Ramon, CA 94583 USA Telefon: +1 800-535-4242 E-mail: info@kensington.com Strona internetowa: kensington.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Kensington Kensington Europe Ltd. 26-28 Hammersmith Grove London W6 7BA Wielka Brytania Telefon: +44 (0) 20 8987 0870 E-mail: info@kensington.com Strona internetowa: kensington.com |
| Pomoc techniczna | https://www.kensington.com/resources/product-support/?srsltid=AfmBOoqDApUdGvQFe9FF-dJXvNHBHZZskkZkSa5sCPedA4O7mkqX6jeB |







