Cena netto: 191,06 zł
SKU: K75404EU
Dostępność: mała
Producent: Kensington
Gwarancja: gwarancja producenta
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Biuro 1600 DPI Czarny
- Po prawej stronie RF Wireless + Bluetooth 10 m
- Typ przewijania (scroll type): Koło Liczba przycisków: 6
- Źródło zasilania: Baterie
- 1 AA
Dodatkowe wsparcie dla nadgarstka i zapewniający neutralną pozycję dłoni kształt sprawiają, że zaprojektowana z uwzględnieniem zasad ergonomii bezprzewodowa mysz Pro Fit™ Ergo układa dłoń w pozycji zapewniającej większy komfort. Inne cechy tego modelu to możliwość dwutorowej łączności bezprzewodowej (2,4 GHz i Bluetooth 4.0 LE) z 128-bitowym bezpiecznym szyfrowaniem AES, cichy klik, niezbędny w miejscach, gdzie powinna być zachowana cisza, pięć przycisków (w tym: do przodu i wstecz), przełącznik trzech trybów oszczędzania energii oraz trzy ustawienia rozdzielczości DPI (800/1200/1600), pozwalające zwiększyć czułość i precyzję kursora.
SmartFit™ - prosty patent na komfort
Ten produkt opracowano tak, aby był wygodny w użyciu dla osób o małych lub średnich dłoniach.
| Marketing Description | |
| Dodatkowe wsparcie dla nadgarstka i zapewniający neutralną pozycję dłoni kształt sprawiają, że zaprojektowana z uwzględnieniem zasad ergonomii bezprzewodowa mysz Pro Fit Ergo układa dłoń w pozycji zapewniającej większy komfort. Inne cechy tego modelu to możliwość dwutorowej łączności bezprzewodowej (2,4 GHz i Bluetooth 4.0 LE) z 128-bitowym bezpiecznym szyfrowaniem AES, cichy klik, niezbędny w miejscach, gdzie powinna być zachowana cisza, pięć przycisków (w tym: do przodu i wstecz), przełącznik trzech trybów oszczędzania energii oraz trzy ustawienia rozdzielczości DPI (800/1200/1600), pozwalające zwiększyć czułość i precyzję kursora. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Mysz |
| Odbiornik bezprzewodowy | Nano odbiornik bezprzewodowy USB |
| Model ergonomiczny | Tak |
| Szerokość | 7.3 cm |
| Głębokość | 13.3 cm |
| Wysokość | 6 cm |
| Waga | 94.2 g |
| Kolor | Czarny |
| Lokalizacja | Europa |
| Urządzenie wejściowe | |
| Sposób podłączenia | Bezprzewodowa |
| Interfejs | 2.4 GHz, Bluetooth 4.0 LE |
| Maksymalna odległość działania | Do 10 m |
| Ilość przycisków | 5 |
| Zakres ruchu | 1600 dpi |
| Wykonanie | Przełączanie czułości w czasie rzeczywistym 800/1200/1600 dpi |
| Cechy | Pokrętło przewijania, wyłącznik zasilania |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 1 x USB - 4 pin USB Typ A |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | 1 bateria AA |
| Zgodność z normami | Plug and Play, IC, RCM, MIC, BQB, AES-128 |
| Rodzaj opakowania | Do sprzedaży detalicznej |
| Bateria | |
| Typ | Typu AA |
| Czas działania (do) | 6 miesiące |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Microsoft Windows, Apple MacOS, Google Chrome OS, Android |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 15.2 cm |
| Głębokość transportowa | 18.2 cm |
| Wysokość transportowa | 9.4 cm |
| Waga transportowa | 200 g |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 0–90% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | K75404EU |
| Dane producenta | Kensington 2801 Bishop Drive, Suite 250 San Ramon, CA 94583 USA Telefon: +1 800-535-4242 E-mail: info@kensington.com Strona internetowa: kensington.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Kensington Kensington Europe Ltd. 26-28 Hammersmith Grove London W6 7BA Wielka Brytania Telefon: +44 (0) 20 8987 0870 E-mail: info@kensington.com Strona internetowa: kensington.com |
| Pomoc techniczna | https://www.kensington.com/resources/product-support/?srsltid=AfmBOoqDApUdGvQFe9FF-dJXvNHBHZZskkZkSa5sCPedA4O7mkqX6jeB |







