68 zł
Cena netto: 55,28 zł
Cena netto: 55,28 zł
SKU: 910-004642
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Logitech
Gwarancja: gwarancja producenta
Mysz bezprzewodowa Logitech dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Mysz |
| Odbiornik bezprzewodowy | Odbiornik bezprzewodowy USB |
| Szerokość | 6.15 cm |
| Głębokość | 9.77 cm |
| Wysokość | 3.52 cm |
| Waga | 70.5 g |
| Urządzenie wejściowe | |
| Sposób podłączenia | Bezprzewodowa |
| Interfejs | 2.4 GHz |
| Maksymalna odległość działania | Do 10 m |
| Cechy | Odbiornik bezprzewodowy Nano |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 1 x USB - 4 pin USB Typ A |
| Bateria | |
| Typ | Typu AA |
| Czas działania (do) | 1 rok |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Google Chrome OS |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 910-004642 |
| Dane producenta | Logitech International S.A. EPFL Innovation Park Building D 1015 Lausanne Szwajcaria Telefon: +41 21 863 5500 E-mail: info@logitech.com Strona internetowa: logitech.com |
| Pomoc techniczna | https://www.logitech.com/pl-pl/support.html?srsltid=AfmBOoohvz0ZOz0pxXGN9DVu1JQLAHQYEMZpX6rjojYQF0bM7an15tUo |







