Cena netto: 100,81 zł
SKU: 630-13
Dostępność: średnia
Producent: Sandberg
Gwarancja: gwarancja producenta
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Biuro Optyczny 1600 DPI Czarny
- Po prawej stronie RF Wireless 10 m
- Typ przewijania (scroll type): Koło Liczba przycisków: 6
- Źródło zasilania: Baterie
- Wbudowana bateria Ładowanie akumulatora Litowo-jonowa (Li-Ion)
Bezprzewodowa mysz pionowa Sandberg Wireless Vertical Mouse Pro to ergonomiczna alternatywa dla tradycyjnych myszy komputerowych. Jak sugeruje nazwa, wygląda jak obrócona mysz — jej kształt został dopasowany do dłoni, by układała się bardziej naturalnie. To znacznie ogranicza nacisk na nadgarstek, zmniejszając ryzyko bólu i urazu stawu. Ponadto mysz ma mocowane magnetycznie podparcie dla nadgarstka, aby zwiększyć komfort użytkowania. Jest bezprzewodowa, dlatego żadne przewody nie będą przeszkadzać. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi nie trzeba się martwić o wymianę baterii.
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Mysz pionowa |
| Odbiornik bezprzewodowy | Odbiornik bezprzewodowy USB |
| Model ergonomiczny | Tak |
| Szerokość | 11.5 cm |
| Głębokość | 8.4 cm |
| Wysokość | 8.3 cm |
| Waga | 150 g |
| Urządzenie wejściowe | |
| Sposób podłączenia | Bezprzewodowa |
| Interfejs | 2.4 GHz |
| Maksymalna odległość działania | Do 10 m |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczna |
| Ilość przycisków | 6 |
| Zakres ruchu | 1600 dpi |
| Wykonanie | Przełączanie czułości w czasie rzeczywistym 1000/1200/1600 dpi |
| Cechy | Pokrętło przewijania, akumulator, białe podświetlenie LED |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 1 x USB - 4 pin USB Typ A |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Kabel ładujący |
| Zgodność z normami | RoHS, FCC, WEEE |
| Szczegóły Opakowania | Pudełko |
| Bateria | |
| Technologia | Litowo-jonowa |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Microsoft Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10, Apple MacOS |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 16 cm |
| Głębokość transportowa | 17 cm |
| Wysokość transportowa | 27 cm |
| Waga transportowa | 200 g |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 630-13 |
| Podmiot odpowiedzialny | Sandberg A/S |
| Pomoc techniczna | https://sandberg.world/pl-pl/support |







