51 zł
Cena netto: 41,46 zł
Cena netto: 41,46 zł
SKU: K52802WW
Dostępność: duża
Producent: Kensington
Gwarancja: gwarancja producenta
Podkładka Kensington K52802WW dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Czarny
- Żelowy, Termoplastyczne elastomery poliuretanowe (TPU)
- Łatwy do czyszczenia
- 25,4 x 200,66 x 220,98 mm
- 150 g
Opracowana naukowo w celu optymalizacji komfortu podkładka pod nadgarstek Kensington ErgoSoft® do standardowych myszy ma ultramiękką powłokę zewnętrzną i amortyzującą poduszkę żelową wewnątrz. Łączy niezwykłą miękkość i wytrzymałość z ergonomią - idealnie nadaje się do używania zarówno podczas pisania, jak i grania.
| Marketing Description | |
| Opracowana naukowo w celu optymalizacji komfortu podkładka pod nadgarstek Kensington ErgoSoft do standardowych myszy ma ultramiękką powłokę zewnętrzną i amortyzującą poduszkę żelową wewnątrz. Łączy niezwykłą miękkość i wytrzymałość z ergonomią - idealnie nadaje się do używania zarówno podczas pisania, jak i grania. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Poduszka na nadgarstek do myszy |
| Szerokość | 7.3 cm |
| Głębokość | 152.46 cm |
| Wysokość | 1.8 cm |
| Waga | 152 g |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | K52802WW |
| Dane producenta | Kensington 2801 Bishop Drive, Suite 250 San Ramon, CA 94583 USA Telefon: +1 800-535-4242 E-mail: info@kensington.com Strona internetowa: kensington.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Kensington Kensington Europe Ltd. 26-28 Hammersmith Grove London W6 7BA Wielka Brytania Telefon: +44 (0) 20 8987 0870 E-mail: info@kensington.com Strona internetowa: kensington.com |
| Pomoc techniczna | https://www.kensington.com/resources/product-support/?srsltid=AfmBOoqDApUdGvQFe9FF-dJXvNHBHZZskkZkSa5sCPedA4O7mkqX6jeB |







