99 zł
Cena netto: 80,49 zł
Cena netto: 80,49 zł
SKU: 103472
Dostępność: średnia
Producent: Techly
Gwarancja: gwarancja producenta
Pilot do prezentacji dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Pilot do prezentacji |
| Szerokość | 1.76 cm |
| Głębokość | 13.88 cm |
| Wysokość | 1.5 cm |
| Waga | 18.6 g |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Technologia przyłączania | Radio |
| Technologia bezprzewodowa | 2.4 GHz |
| Maks. zasięg działania | 100 m |
| Cechy | Wbudowany wskaźnik laserowy, zasilanie wł./wył. |
| Wymagania systemowe | |
| System operacyjny | Apple Mac OS, MS Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Android 4.3 lub nowsza wersja |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Mała torba, bezprzewodowy odbiornik USB |
| Zgodność z normami | Plug and Play |
| Zasilanie | |
| Bateria | 1 typ AAA |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 103472 |
| Dane producenta | Nazwa: IC Intracom Italia S.p.A. |
| Pomoc techniczna | https://www.techly.com/contacts/ |







