104 zł
Cena netto: 84,55 zł
Cena netto: 84,55 zł
SKU: 520-35
Dostępność: średnia
Producent: Sandberg
Gwarancja: gwarancja producenta
Podkładka pod klawiaturę dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Podkładka dla graczy
- Czarny
- Kolor powierzchni: Monochromatyczny
- Podstawka na nadgarstek Podkładka antypoślizgowa
Sandberg Desk Pad Pro XXL to doskonała podkładka pod klawiaturę i mysz. Spód z antypoślizgowego materiału sprawia, że zawsze pozostaje na miejscu, nawet w przypadku wykonywania gwałtownych ruchów myszą lub
dynamicznego pisania na klawiaturze. Ma wbudowane i wygodne podparcie nadgarstków. Podparcie odciąża nadgarstki podczas grania przy użyciu myszy i klawiatury. Zszywane krawędzie zapobiegają strzępieniu się.
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Podkładka pod klawiaturę i mysz z poduszką pod nadgarstki |
| Szerokość | 71.2 cm |
| Głębokość | 35 cm |
| Wysokość | 2.3 cm |
| Wymiary podczas transportu (szer/głęb/wys) / Waga | 10 cm x 10 cm x 52 cm / 1 kg |
| Różne | |
| Cechy | Zablokowana krawędź, stopa antypoślizgowa |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 520-35 |
| Podmiot odpowiedzialny | Sandberg A/S |
| Pomoc techniczna | https://sandberg.world/pl-pl/support |







