63 zł
Cena netto: 51,22 zł
Cena netto: 51,22 zł
SKU: 369212
Dostępność: mała
Producent: Techly
Gwarancja: gwarancja producenta
Mysz bezprzewodowa Techly dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Mysz |
| Odbiornik bezprzewodowy | Odbiornik bezprzewodowy USB |
| Model ergonomiczny | Tak |
| Szerokość | 6.3 cm |
| Głębokość | 12.7 cm |
| Wysokość | 7.6 cm |
| Waga | 134 g |
| Tworzywo produktu | Tworzywo ABS, powłoka gumowa |
| Kolor | Czarny |
| Urządzenie wejściowe | |
| Sposób podłączenia | Bezprzewodowa |
| Interfejs | 2.4 GHz |
| Maksymalna odległość działania | Do 10 m |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczna |
| Ilość przycisków | 6 |
| Zakres ruchu | 1600 dpi |
| Wykonanie | Przełączanie czułości w czasie rzeczywistym 800/1200/1600 dpi |
| Cechy | Tryb oszczędzania energii, oświetlenie czerwone LED, pokrętło przewijania, przycisk przełącznika DPI |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 1 x USB |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | 2 baterie AAA |
| Zgodność z normami | FCC, RoHS, USB / USB 2.0 |
| Szczegóły Opakowania | Pudełko z zawieszką |
| Bateria | |
| Typ | Typ AAA |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Apple MacOS, Microsoft Windows 7 / 8 / 10 / 11 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 369212 |
| Dane producenta | Nazwa: IC Intracom Italia S.p.A. |
| Pomoc techniczna | https://www.techly.com/contacts/ |







