26 zł
Cena netto: 21,14 zł
Cena netto: 21,14 zł
SKU: 434362
Dostępność: duża
Producent: Manhattan
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Podkładka pod myszManhattan dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Podkładka dla graczy
- Żelowy, Guma Czarny
- Kolor powierzchni: Monochromatyczny
- Podstawka na nadgarstek Podkładka antypoślizgowa
- Wodoodporny
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Podkładka pod mysz z poduszką pod nadgarstek |
| Szerokość | 24.1 cm |
| Głębokość | 20.3 cm |
| Grubość | 4 mm |
| Waga | 87.8 g |
| Kolor | Czarny |
| Różne | |
| Cechy | Podstawa antypoślizgowa |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 434362 |
| Dane producenta | Manhattan Computer Products Petaluma, CA 94952 USA Telefon: +1 707-765-8000 E-mail: info@manhattanproducts.com Strona internetowa: manhattanproducts.us |
| Pomoc techniczna | https://www.manh.com/support-and-services/customer-support |







