88 zł
Cena netto: 71,54 zł
Cena netto: 71,54 zł
SKU: 631-02
Dostępność: ostatnie sztuki
Producent: Sandberg
Gwarancja: gwarancja producenta
Mysz bezprzewodowa Sandberg dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Biuro 1600 DPI Czarny
- Po prawej stronie RF Wireless + Bluetooth 10 m
- Typ przewijania (scroll type): Koło Liczba przycisków: 6
- Źródło zasilania: Baterie
- Wbudowana bateria Ładowanie akumulatora 500 mAh
Mysz bezprzewodowa Sandberg Wireless Mouse Pro Recharge gwarantuje pełną elastyczność podczas pracy na komputerze. 6 przycisków ułatwia obsługę myszy w różnych sytuacjach związanych z pracą. Produkt łączy się bezprzewodowo za pośrednictwem wbudowanego modułu Bluetooth w komputerze lub dołączonego klucza sprzętowego USB.
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Mysz |
| Odbiornik bezprzewodowy | Odbiornik bezprzewodowy USB |
| Szerokość | 7 cm |
| Głębokość | 11 cm |
| Wysokość | 4.2 cm |
| Waga | 103 g |
| Urządzenie wejściowe | |
| Sposób podłączenia | Bezprzewodowa |
| Interfejs | USB, 2.4 GHz, Bluetooth 4.0, Bluetooth 5.0 |
| Maksymalna odległość działania | Do 10 m |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczna |
| Ilość przycisków | 6 |
| Zakres ruchu | 1600 dpi |
| Wykonanie | Przełączanie czułości w czasie rzeczywistym 1000/1200/1600 dpi |
| Cechy | Pokrętło przewijania, akumulator, przełącznik wł./wył., wskaźnik LED |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 1 x USB-C |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Kabel z USB-C na USB-A (0,5 m) |
| Zgodność z normami | EN 301 489-1 V2.2.0, RoHS, EN 301 489-17 V3.2.0, EN 62479:2010, EN 300 328 V2.1.1, EN 60950-1:2006+A11:2009+A1:2010+A12:2011 |
| Bateria | |
| Pojemność | 500 mAh |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Windows 11, Microsoft Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10, Apple MacOS |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 8 cm |
| Głębokość transportowa | 4.4 cm |
| Wysokość transportowa | 12.1 cm |
| Waga transportowa | 140 g |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 631-02 |
| Podmiot odpowiedzialny | Sandberg A/S |
| Pomoc techniczna | https://sandberg.world/pl-pl/support |







