41 zł
Cena netto: 33,33 zł
Cena netto: 33,33 zł
SKU: 520-38
Dostępność: ostatnie sztuki
Producent: Sandberg
Gwarancja: gwarancja producenta
Podkładka pod mysz dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Pianka termoelastyczna Czarny
- Kolor powierzchni: Monochromatyczny
- Podstawka na nadgarstek Podkładka antypoślizgowa
Podkładka pod mysz z podparciem pod nadgarstek, z pianki zapamiętującej kształt, zapewnia komfort nadgarstka oraz ogranicza ryzyko wystąpienia urazów na skutek chronicznego przeciążenia mięśni i ścięgien. Antypoślizgowy spód zapobiega przemieszczaniu się podkładki po blacie podczas wykonywania szybkich ruchów myszą.
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Podkładka pod mysz z poduszką pod nadgarstek |
| Temat / Wzór | Kwadrat |
| Tworzywo produktu | Poliester, podstawa poliuretanowa |
| Szerokość | 21 cm |
| Głębokość | 26.5 cm |
| Wysokość | 2.5 cm |
| Wymiary podczas transportu (szer/głęb/wys) / Waga | 24 cm x 0.3 cm x 29 cm / 275 g |
| Różne | |
| Cechy | Wypełnienie z pianki pamięciowej pod nadgarstki |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 520-38 |
| Podmiot odpowiedzialny | Sandberg A/S |
| Pomoc techniczna | https://sandberg.world/pl-pl/support |







