61 zł
Cena netto: 49,59 zł
Cena netto: 49,59 zł
SKU: GP.MCE11.04C
Dostępność: bardzo duża
Producent: Acer
Gwarancja: gwarancja producenta
Mysz ACER AMR130 dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Mysz bezprzewodowa Acer AMR130 łączy w sobie wygodę i wydajność, zapewniając płynne działanie. Dzięki podwójnej łączności, obejmującej Bluetooth 5.2 i bezprzewodowy odbiornik USB 2,4 GHz, umożliwia ona użytkownikom łatwe łączenie się z różnymi urządzeniami. Optyczna detekcja ruchu o rozdzielczości 1600 DPI zapewnia precyzyjne śledzenie ruchu, zwiększając wydajność pracy. Symetryczna konstrukcja sprawia, że mysz jest odpowiednia zarówno dla osób prawo-, jak i leworęcznych, a kółko przewijania zwiększa funkcjonalność, ułatwiając nawigację po dokumentach i stronach internetowych. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Mysz |
| Odbiornik bezprzewodowy | Nano odbiornik bezprzewodowy USB |
| Szerokość | 6.16 cm |
| Głębokość | 11.02 cm |
| Wysokość | 3.13 cm |
| Kolor | Fioletowy |
| Urządzenie wejściowe | |
| Sposób podłączenia | Bezprzewodowa |
| Interfejs | 2.4 GHz, Bluetooth 5.2 |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczna |
| Ilość przycisków | 4 |
| Zakres ruchu | 1600 dpi |
| Cechy | Pokrętło przewijania, symetryczna konstrukcja |
| Bateria | |
| Typ | Typu AA |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Windows, Apple MacOS |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | GP.MCE11.04C |
| Dane producenta | ACER Computer GmbH Kornkamp 4 22926 AHRENSBURG, DE https://www.acer.com/us-en/about/contacts |
| Podmiot odpowiedzialny | Acer Poland Sp. z o.o. Graniczna 8D/E 54-610 Wrocław 022 209 89 88 contact.pl@acer.com |
| Pomoc techniczna | https://www.acer.com/pl-pl/support |







