72 zł
Cena netto: 58,54 zł
Cena netto: 58,54 zł
SKU: 630-14
Dostępność: mała
Producent: Sandberg
Gwarancja: gwarancja producenta
Mysz Sandberg 630-14 dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Biuro Optyczny 2400 DPI Czarny
- Po prawej stronie USB Typu-A
- Typ przewijania (scroll type): Koło Liczba przycisków: 6
- Źródło zasilania: Kabel. 1,5 m
Sandberg Wired Vertical Mouse to ergonomiczna alternatywa dla tradycyjnych myszy komputerowych. Wygląda jak obrócona myszka — jej kształt został dopasowany do dłoni, by układała się bardziej naturalnie. To znacznie ogranicza nacisk na nadgarstek, zmniejszając ryzyko bólu i urazu stawu. Mysz działa natychmiast po jej podłączeniu do gniazda USB komputera.
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Mysz pionowa |
| Model ergonomiczny | Tak |
| Szerokość | 10 cm |
| Głębokość | 7.9 cm |
| Wysokość | 8.1 cm |
| Waga | 150 g |
| Urządzenie wejściowe | |
| Sposób podłączenia | Przewodowa |
| Interfejs | USB |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczna |
| Ilość przycisków | 6 |
| Zakres ruchu | 2400 dpi |
| Wykonanie | Przełączanie czułości w czasie rzeczywistym 800/1200/1600/2400 dpi |
| Długość kabla | 1.5 m |
| Cechy | Pokrętło przewijania, pasek LED |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 1 x USB - 4 pin USB Typ A |
| Różne | |
| Zgodność z normami | RoHS, FCC, WEEE |
| Szczegóły Opakowania | Pudełko |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Microsoft Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10, Apple MacOS |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 15 cm |
| Głębokość transportowa | 15 cm |
| Wysokość transportowa | 24 cm |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 630-14 |
| Podmiot odpowiedzialny | Sandberg A/S |
| Pomoc techniczna | https://sandberg.world/pl-pl/support |







