105 zł
Cena netto: 85,37 zł
Cena netto: 85,37 zł
SKU: 62402
Dostępność: ostatnie sztuki
Producent: Kensington
Gwarancja: gwarancja producenta
Podkładka pod mysz dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Żelowy Czarny, Czerwony
- Kolor powierzchni: Monochromatyczny
- Podstawka na nadgarstek
Podkładka unosi nadgarstki, zapewniając ergonomiczne ułożenie dłoni
| Marketing Description | |
| Podkładka Duo Gel składa się z trwałej winylowej podkładki zapewniającej szybkie i precyzyjne ruchy myszy oraz podpórki pod nadgarstek, która dopasowuje się do kształtu nadgarstka użytkownika, dopełniając tym komfort użytkowania. Zaprojektowana jest w dwóch stylowych kolorach, ma miękką, łatwą do czyszczenia powierzchnię i kanał wentylacyjny, który chłodzi dłonie i utrzymuje je suche. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Podkładka pod mysz z poduszką pod nadgarstek |
| Tworzywo produktu | Żel, winyl |
| Szerokość | 18.2 cm |
| Głębokość | 24 cm |
| Wysokość | 2.5 cm |
| Waga | 420 g |
| Kolor | Czarny, czerwony |
| Różne | |
| Cechy | Sztywna podstawa, kanał wentylacyjny |
| Zgodne z TAA | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 1 rok |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 62402 |
| Dane producenta | Kensington 2801 Bishop Drive, Suite 250 San Ramon, CA 94583 USA Telefon: +1 800-535-4242 E-mail: info@kensington.com Strona internetowa: kensington.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Kensington Kensington Europe Ltd. 26-28 Hammersmith Grove London W6 7BA Wielka Brytania Telefon: +44 (0) 20 8987 0870 E-mail: info@kensington.com Strona internetowa: kensington.com |
| Pomoc techniczna | https://www.kensington.com/resources/product-support/?srsltid=AfmBOoqDApUdGvQFe9FF-dJXvNHBHZZskkZkSa5sCPedA4O7mkqX6jeB |







