61 zł
Cena netto: 49,59 zł
Cena netto: 49,59 zł
SKU: 64271
Dostępność: ostatnie sztuki
Producent: Kensington
Gwarancja: gwarancja producenta
Podkładka pod mysz dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Piankowa podkładka pod nadgarstki zapewnia wyjątkową wygodę podczas posługiwania się klawiaturą lub myszą i dobrze trzymają się podłoża. Zintegrowana z nią podkładką pod mysz umożliwia równomierne rozłożenie ciężaru i nacisku na wytrzymałym wypełnieniu z pianki, zapewniając długotrwały komfort użytkowania. Zaprojektowana w kolorze niebieskim. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Podkładka pod mysz z poduszką pod nadgarstek |
| Tworzywo produktu | Pianka |
| Szerokość | 21 cm |
| Głębokość | 25 cm |
| Wysokość | 2.5 cm |
| Waga | 150 g |
| Kolor | Niebieski |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 64271 |
| Dane producenta | Kensington 2801 Bishop Drive, Suite 250 San Ramon, CA 94583 USA Telefon: +1 800-535-4242 E-mail: info@kensington.com Strona internetowa: kensington.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Kensington Kensington Europe Ltd. 26-28 Hammersmith Grove London W6 7BA Wielka Brytania Telefon: +44 (0) 20 8987 0870 E-mail: info@kensington.com Strona internetowa: kensington.com |
| Pomoc techniczna | https://www.kensington.com/resources/product-support/?srsltid=AfmBOoqDApUdGvQFe9FF-dJXvNHBHZZskkZkSa5sCPedA4O7mkqX6jeB |







