Cena netto: 106,50 zł
SKU: 33374EU
Dostępność: ostatnie sztuki
Producent: Kensington
Gwarancja: gwarancja producenta
Galeria
Specyfikacja
4 intuicyjne przyciski sterujące
Możesz bezproblemowo przewijać i cofać slajdy w programach PowerPoint lub Keynote, a 2 dodatkowe przyciski pozwalają ukrywać ekran i odtwarzać pokazy slajdów PowerPoint.
Wskaźnik wyposażony w czerwony laser
Wskaż to, co istotne – za jednym dotknięciem przycisku uruchom jasny czerwony laser, który pozwoli najskuteczniej wskazać najważniejsze elementy prezentacji.
Połączenie bezprzewodowe 2,4 GHz Plug & Play o zasięgu 20 m
Zapewnia bezpieczną i niezawodną pracę dzięki kompaktowemu nanoodbionikowi USB, więc podczas prezentacji możesz swobodnie poruszać się po pomieszczeniu. Sterowniki nie są wymagane.
Bezpieczna technologia bezprzewodowa
128-bitowe szyfrowanie AES chroni wrażliwe dane przed hakerami.
Schowek na nanoodbiornik
Komora baterii służy również jako schowek na nanoodbiornik USB. Każdy prezenter i odbiornik są sparowane, co pozwala uniknąć zakłóceń.
Przełącznik zasilania
Wyłącz nieużywane urządzenie, aby oszczędzać energię.
Kluczowe wyróźniki
- Wskaźnik laserowy, Pilot RF Czarny
- 2.4 GHz
- Standardowy odbiornik
- Zasięg bezprzewdowego router'a: 20 m
- AAA
Profesjonalne prezentacje dzięki prezenterowi bezprzewodowemu z czerwonym laserem. Wskaźnik zaprojektowany z myślą o profesjonalistach pozwala skupić się na efektywnej prezentacji treści, zapewniając niezawodne połączenie bezprzewodowe i naturalne sterowanie. Dzięki 4 intuicyjnym przyciskom można bezproblemowo przewijać i cofać slajdy w programach PowerPoint lub Keynote, 2 dodatkowe przyciski pozwalają ukrywać ekran i odtwarzać pokazy slajdów*. Bezprzewodowy nanoodbiornik można wygodnie schować w komorze baterii, gdy nie jest używany.
| Marketing Description | |
| Profesjonalne prezentacje dzięki prezenterowi bezprzewodowemu z czerwonym laserem. Wskaźnik zaprojektowany z myślą o profesjonalistach pozwala skupić się na efektywnej prezentacji treści, zapewniając niezawodne połączenie bezprzewodowe i naturalne sterowanie. Dzięki 4 intuicyjnym przyciskom można bezproblemowo przewijać i cofać slajdy w programach PowerPoint lub Keynote, 2 dodatkowe przyciski pozwalają ukrywać ekran i odtwarzać pokazy slajdów*. Bezprzewodowy nanoodbiornik można wygodnie schować w komorze baterii, gdy nie jest używany. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Pilot do prezentacji |
| Szerokość | 4.4 cm |
| Głębokość | 10.2 cm |
| Wysokość | 1.9 cm |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Lokalizacja | Europa |
| Technologia przyłączania | Radio |
| Obsługiwane urządzenia | Komputer osobisty |
| Ilość przycisków | 4 przyciski |
| Maks. zasięg działania | 20 m |
| Cechy | Wbudowany wskaźnik laserowy |
| Wymagania systemowe | |
| System operacyjny | MS Windows 7, Windows 8, Apple Mac OS |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Odbiornik USB, 2 baterie AAA |
| Zasilanie | |
| Bateria | 2 x typowa bateria - typ AAA |
| Dołączona ilość | 2 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 1 rok |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 33374EU |
| Dane producenta | Kensington 2801 Bishop Drive, Suite 250 San Ramon, CA 94583 USA Telefon: +1 800-535-4242 E-mail: info@kensington.com Strona internetowa: kensington.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Kensington Kensington Europe Ltd. 26-28 Hammersmith Grove London W6 7BA Wielka Brytania Telefon: +44 (0) 20 8987 0870 E-mail: info@kensington.com Strona internetowa: kensington.com |
| Pomoc techniczna | https://www.kensington.com/resources/product-support/?srsltid=AfmBOoqDApUdGvQFe9FF-dJXvNHBHZZskkZkSa5sCPedA4O7mkqX6jeB |







