Cena netto: 129,27 zł
SKU: K72423WW
Dostępność: ostatnie sztuki
Producent: Kensington
Gwarancja: gwarancja producenta
Galeria
Specyfikacja
SmartFit™ - prosty patent na komfort
Ten produkt opracowano tak, aby był wygodny w użyciu dla osób o średnich dłoniach.
Kluczowe wyróźniki
- Biuro Optyczny 1600 DPI Szary
- Po prawej stronie RF Wireless
- Typ przewijania (scroll type): Koło Liczba przycisków: 3
- Źródło zasilania: Baterie
- 2 AAA
Ergonomiczna mysz przeznaczona dla osób praworęcznych zapewnia użytkownikom komfort także podczas dłuższej pracy. Idealna zarówno do użytku stacjonarnego, jak i mobilnego. Kompaktowy nanoodbiornik z technologią bezprzewodową 2,4 GHz ogranicza ryzyko zakłóceń w biurze i może być przechowywany wewnątrz obudowy, gdy nie jest używany. Średniej wielkości konstrukcja jest wystarczająco duża, aby dobrze leżała w dłoni, a jednocześnie wystarczająco mała, aby łatwo można ją było spakować do torby podróżnej. Czujnik optyczny o wysokiej rozdzielczości (800-1600 dpi) zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem na różnych powierzchniach. Działa do 12 miesięcy na 2 bateriach AAA, które znajdują się w zestawie.
| Marketing Description | |
| Ergonomiczna mysz przeznaczona dla osób praworęcznych zapewnia użytkownikom komfort także podczas dłuższej pracy. Idealna zarówno do użytku stacjonarnego, jak i mobilnego. Kompaktowy nanoodbiornik z technologią bezprzewodową 2,4 GHz ogranicza ryzyko zakłóceń w biurze i może być przechowywany wewnątrz obudowy, gdy nie jest używany. Średniej wielkości konstrukcja jest wystarczająco duża, aby dobrze leżała w dłoni, a jednocześnie wystarczająco mała, aby łatwo można ją było spakować do torby podróżnej. Czujnik optyczny o wysokiej rozdzielczości (800-1600 dpi) zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem na różnych powierzchniach. Działa do 12 miesięcy na 2 bateriach AAA, które znajdują się w zestawie. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Mysz |
| Odbiornik bezprzewodowy | Odbiornik bezprzewodowy USB |
| Orientacja | Praworęczna |
| Szerokość | 6.6 cm |
| Głębokość | 10.2 cm |
| Wysokość | 3.5 cm |
| Waga | 110 g |
| Kolor | Grafitowoszary |
| Urządzenie wejściowe | |
| Sposób podłączenia | Bezprzewodowa |
| Interfejs | 2.4 GHz |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczna |
| Ilość przycisków | 5 |
| Zakres ruchu | 1600 dpi |
| Wykonanie | Przełączanie czułości w czasie rzeczywistym 800/1200/1600 dpi |
| Cechy | Pokrętło przewijania, wskaźnik poziomu baterii, wyłącznik zasilania, odbiornik bezprzewodowy Nano, gniazdo odbiornika bezprzewodowego, pokrętło nawigacyjne, przełącznik DPI |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 1 x USB - 4 pin USB Typ A |
| Różne | |
| Zgodność z normami | Plug and Play |
| Bateria | |
| Typ | Typ AAA |
| Czas działania (do) | 12 miesiące |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Apple OS X 10.8 Mountain Lion, Apple OS X 10.9 Mavericks, Microsoft Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10, Apple MacOS X 10.11, Apple MacOS X 10.10 lub nowszy, Apple macOS Sierra 10.12, Google Chrome OS 44 lub nowsza wersja, Apple macOS 10.13 lub nowsza wersja |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 13.5 cm |
| Głębokość transportowa | 3.81 cm |
| Wysokość transportowa | 20.3 cm |
| Waga transportowa | 181 g |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | K72423WW |
| Dane producenta | Kensington 2801 Bishop Drive, Suite 250 San Ramon, CA 94583 USA Telefon: +1 800-535-4242 E-mail: info@kensington.com Strona internetowa: kensington.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Kensington Kensington Europe Ltd. 26-28 Hammersmith Grove London W6 7BA Wielka Brytania Telefon: +44 (0) 20 8987 0870 E-mail: info@kensington.com Strona internetowa: kensington.com |
| Pomoc techniczna | https://www.kensington.com/resources/product-support/?srsltid=AfmBOoqDApUdGvQFe9FF-dJXvNHBHZZskkZkSa5sCPedA4O7mkqX6jeB |







