455 zł
Cena netto: 369,92 zł
Cena netto: 369,92 zł
SKU: 910-007501
Dostępność: bardzo duża
Producent: Logitech
Gwarancja: gwarancja producenta
Mysz bezprzewodowa Logitech dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Poznaj MX Master 3S. Poczuj, jak każdy moment przy pracy nabiera precyzji, namacalności i wydajności za sprawą przełączników Quiet Clicks i czujnika 8000 dpi działającego na szkle. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Mysz |
| Model ergonomiczny | Tak |
| Orientacja | Praworęczna |
| Szerokość | 8.43 cm |
| Głębokość | 12.49 cm |
| Wysokość | 5.1 cm |
| Waga | 141 g |
| Tworzywo produktu | Plastik |
| Kolor | Grafitowy |
| Urządzenie wejściowe | |
| Sposób podłączenia | Bezprzewodowa |
| Interfejs | Bluetooth |
| Maksymalna odległość działania | Do 10 m |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczna |
| Ilość przycisków | 7 |
| Zakres ruchu | 8000 dpi |
| Wykonanie | Przełączanie czułości w czasie rzeczywistym 200-8000 dpi |
| Cechy | Czujnik Logitech Darkfield, Zgodność z Bluetooth Low Energy, technologia Quiet Clicks, kółko MagSpeed, ergonomiczny uchwyt, podpórka kciuka, czujnik śledzenia na szkle, funkcja gestów, akumulator, personalizacja DPI, technologia Easy-Switch, przełącznik wł./wył., pokrętło nastawcze |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 1 x USB-C - 24 pin USB-C |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Ślad Węglowy | 7.78 emisja węgla w kg |
| Produkt z odzysku wtórnego | 27 % - wyprodukowano z plastiku postkonsumenckiego z recyklingu |
| Bateria | |
| Technologia | Litowo-polimerowa |
| Pojemność | 500 mAh |
| Czas działania (do) | 70 dni |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Windows 10 / 11 lub nowsza wersja, Apple macOS 10.15 lub nowsza wersja, Apple iPadOS 14 lub nowsza wersja, Android 8.0 (Oreo) lub nowsza wersja, Google Chrome OS, Linux |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 910-007501 |
| Dane producenta | Logitech International S.A. EPFL Innovation Park Building D 1015 Lausanne Szwajcaria Telefon: +41 21 863 5500 E-mail: info@logitech.com Strona internetowa: logitech.com |
| Pomoc techniczna | https://www.logitech.com/pl-pl/support.html?srsltid=AfmBOoohvz0ZOz0pxXGN9DVu1JQLAHQYEMZpX6rjojYQF0bM7an15tUo |







