92 zł
Cena netto: 74,80 zł
Cena netto: 74,80 zł
SKU: 640-21
Dostępność: ostatnie sztuki
Producent: Sandberg
Gwarancja: gwarancja producenta
Mysz bezprzewodowa Sandberg dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Gaming 2400 DPI Czarny
- Po prawej stronie RF Wireless
- Typ przewijania (scroll type): Koło Liczba przycisków: 6 Pracuje na każdej powierzchni
- Źródło zasilania: Baterie/Przewód 1,5 m
- Wbudowana bateria Ładowanie akumulatora Litowo-polimerowy (LiPo) 400 mAh
Myszkę Sandberg Wireless Sniper można stosować przewodowo lub bezprzewodowo, w zależności od upodobań. Myszka jest ładowana przez dołączony kabel USB i można ją podłączyć do komputera za pomocą tego samego kabla.
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Mysz |
| Odbiornik bezprzewodowy | Odbiornik bezprzewodowy USB |
| Szerokość | 6.8 cm |
| Głębokość | 12.4 cm |
| Wysokość | 4.3 cm |
| Waga | 142 g |
| Urządzenie wejściowe | |
| Sposób podłączenia | Bezprzewodowa, przewodowa |
| Interfejs | 2.4 GHz, USB |
| Ilość przycisków | 6 |
| Zakres ruchu | 2400 dpi |
| Wykonanie | 5 milionów kliknięć |
| Cechy | Układ scalony FCT3212, przełączniki HUANO, wielokolorowe podświetlenie, akumulator |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Kabel z USB-C na USB-A (1,5 m) |
| Bateria | |
| Technologia | Litowa |
| Pojemność | 400 mAh |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Microsoft Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10, Linux, Apple MacOS |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 17 cm |
| Głębokość transportowa | 21 cm |
| Wysokość transportowa | 6 cm |
| Waga transportowa | 250 g |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 640-21 |
| Podmiot odpowiedzialny | Sandberg A/S |
| Pomoc techniczna | https://sandberg.world/pl-pl/support |







