32 zł
Cena netto: 26,02 zł
Cena netto: 26,02 zł
SKU: 520-32
Dostępność: średnia
Producent: Sandberg
Gwarancja: gwarancja producenta
Podkładka pod mysz dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Podkładka dla graczy
- Czarny
- Kolor powierzchni: Monochromatyczny
- Podkładka antypoślizgowa
Duża powierzchnia tej podkładki dla graczy zapewnia doskonałą dokładność podczas grania. Podkładka pozostaje w jednym miejscu w trakcie akcji dzięki materiałowi antypoślizgowemu umieszczonemu w jej dolnej części.
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Podkładka pod mysz |
| Szerokość | 32 cm |
| Głębokość | 24 cm |
| Wysokość | 0.3 cm |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 520-32 |
| Podmiot odpowiedzialny | Sandberg A/S |
| Pomoc techniczna | https://sandberg.world/pl-pl/support |







