32 zł
Cena netto: 26,02 zł
Cena netto: 26,02 zł
SKU: 820-98
Dostępność: mała
Producent: Sandberg
Gwarancja: gwarancja producenta
Podkładka pod mysz dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Czarny
- Kolor powierzchni: Monochromatyczny
- Podstawka na nadgarstek Podkładka antypoślizgowa
Podkładka pod mysz z żelowym podparciem pod nadgarstek, zapewnia komfort nadgarstka oraz ogranicza ryzyko wystąpienia urazów na skutek chronicznego przeciążenia mięśni i ścięgien. Antypoślizgowy spód zapobiega przemieszczaniu się podkładki po blacie podczas wykonywania szybkich ruchów myszą. Dostarczane w polietylenowym opakowaniu zbiorczym.
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Podkładka pod mysz z poduszką pod nadgarstek |
| Szerokość | 20 cm |
| Głębokość | 23 cm |
| Wysokość | 2 cm |
| Wymiary podczas transportu (szer/głęb/wys) / Waga | 21 cm x 2.5 cm x 23 cm / 190 g |
| Różne | |
| Cechy | Podstawa antypoślizgowa |
| Rodzaj opakowania | Do sprzedaży hurtowej |
| Szczegóły Opakowania | Torebka plastikowa |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 820-98 |
| Podmiot odpowiedzialny | Sandberg A/S |
| Pomoc techniczna | https://sandberg.world/pl-pl/support |







