62 zł
Cena netto: 50,41 zł
Cena netto: 50,41 zł
SKU: SPK7407W/00
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Philips
Gwarancja: gwarancja producenta
Mysz bezprzewodowa Philips dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Galeria
Specyfikacja
| Mysz Philips 4000 Series SPK7407W jest wszechstronna i nadaje się zarówno dla osób prawo-, jak i leworęcznych. Zaprojektowana zgodnie z zasadami ergonomii, zapewnia komfort podczas długotrwałego użytkowania. Dzięki zasięgowi łączności bezprzewodowej do 15 m urządzenie to pozwala użytkownikom na swobodną nawigację bez konieczności podłączania się do komputera. Dzięki technologii optycznego wykrywania ruchu i rozdzielczości 1600 DPI mysz SPK7407W zapewnia precyzję i dokładność każdego ruchu. Instalacja bez sterowników upraszcza konfigurację, a cicha konstrukcja pozwala na pracę w ciszy. Gumowa powłoka poprawia przyczepność, a dołączony bezprzewodowy odbiornik USB zwiększa łatwość użytkowania, dzięki czemu mysz ta jest praktycznym wyborem zapewniającym niezawodną wydajność. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | PHILIPS SPK7407 Wireless Mouse 2.4GHz+BT3.0+BT5.0 - White |
| Opis: | Philips 4000 Series SPK7407W - Mysz - ergonomiczna - prawo i leworęczna - optyczna - 4 przyciski - bezprzewodowa - 2.4 GHz, Bluetooth 3.0, Bluetooth 5.0 - odbiornik bezprzewodowy USB |
| EAN: | 8712581784614 |
| Reklamacje: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Mysz |
| Odbiornik bezprzewodowy: | Odbiornik bezprzewodowy USB |
| Model ergonomiczny: | Tak |
| Orientacja: | Prawo i leworęczna |
| Szerokość: | 6.5 cm |
| Głębokość: | 11 cm |
| Wysokość: | 3.5 cm |
| Waga: | 83 g |
| Urządzenie wejściowe | |
| Sposób podłączenia: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth 3.0, Bluetooth 5.0 |
| Maksymalna odległość działania: | Do 15 m |
| Technologia wykrywania ruchu: | Optyczna |
| Ilość przycisków: | 4 |
| Zakres ruchu: | 1600 dpi |
| Wykonanie: | 3 miliony kliknięć |
| Cechy: | Powłoka gumowa, cicha konstrukcja, bez sterowników, Intelligent Power Saving |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | 1 bateria AA |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny: | Microsoft Windows 7 / 8 / 10 or later, Linux 1.24 lub nowsza wersja, Apple MacOS X 10.5 lub wyższy, Android 3.2 (Honeycomb) lub nowszy |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | SPK7407W/00 |
| Dane producenta | Amstelplein 2, 1096 BC Amsterdam, Holandia +31 20 59 77 777 |
| Podmiot odpowiedzialny | Philips Polska Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 195B 02-222 Warszawa Polska Telefon: +48 22 571 00 00 |
| Pomoc techniczna | https://www.philips.pl/c-w/wsparcie-konsumenta.html |







