57 zł
Cena netto: 46,34 zł
Cena netto: 46,34 zł
SKU: 640-20
Dostępność: mała
Producent: Sandberg
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Mysz Sandberg 640-20 dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Gaming 6400 DPI Czarny
- Po prawej stronie USB Typu-A
- Typ przewijania (scroll type): Koło Liczba przycisków: 7 Pracuje na każdej powierzchni
- Źródło zasilania: Kabel. 1,5 m
Mysz Sandberg Azazinator Mouse 6400 jest dla zwycięzców! Ma bardzo wysoką rozdzielczość, aby zapewnić szybką reakcję i brak opóźnień. Uniwersalna konstrukcja sprawia, że mysz jest łatwa w stosowaniu, nawet do wielogodzinnej, nieprzerwanej gry. Możliwość pełnej konfiguracji za pomocą dołączonego oprogramowania. Możesz także ustawić świetną lampkę z ustawianym kolorem RGB.
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Mysz |
| Szerokość | 6.8 cm |
| Głębokość | 12.4 cm |
| Wysokość | 4.3 cm |
| Waga | 126 g |
| Urządzenie wejściowe | |
| Sposób podłączenia | Przewodowa |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Ilość przycisków | 7 |
| Zakres ruchu | 6400 dpi |
| Wykonanie | 3 miliony kliknięć |
| Długość kabla | 1.5 m |
| Cechy | Sunplus Sensor 6651B, przełączniki HUANO, podświetlenie LED RGB |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Microsoft Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10, Linux, Apple MacOS |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 17 cm |
| Głębokość transportowa | 21 cm |
| Wysokość transportowa | 6 cm |
| Waga transportowa | 250 g |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 640-20 |
| Podmiot odpowiedzialny | Sandberg A/S |
| Pomoc techniczna | https://sandberg.world/pl-pl/support |







