119 zł
Cena netto: 96,75 zł
Cena netto: 96,75 zł
SKU: K72339EU
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Kensington
Gwarancja: gwarancja producenta
Mysz Kensington K72339EU dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Biuro Optyczny 1000 DPI Czarny
- Oburęczny USB Typu-A
- Typ przewijania (scroll type): Koło Liczba przycisków: 3
- Źródło zasilania: Kabel. 0,76 m Kabel zwijany
Niewielkich rozmiarów mysz z chowanym kablem USB to niezawodna pomoc dla mobilnych użytkowników. Chowany wewnątrz obudowy kabel USB można rozciągnąć na długość 76 cm, gdy jest potrzebny. Zaawansowany technologicznie niebieski czujnik optyczny umożliwia pracę myszy na większej liczbie powierzchni niż w przypadku standardowych myszy optycznych
| Marketing Description | |
| Rodzina Pro Fit zapewnia wydajność i wygodę wymaganą codziennie przez użytkowników biznesowych. Rozwiązania Pro Fit zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach biznesowych i stanowią doskonałe urządzenia wejściowe o niezawodności, na której można polegać. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Mysz |
| Szerokość | 5.4 cm |
| Głębokość | 9 cm |
| Wysokość | 3.5 cm |
| Waga | 130 g |
| Kolor | Czarny |
| Lokalizacja | Europa |
| Urządzenie wejściowe | |
| Sposób podłączenia | Przewodowa |
| Interfejs | USB |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczna |
| Ilość przycisków | 3 |
| Zakres ruchu | 1000 dpi |
| Cechy | Kabel wciągany |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 1 x USB - 4 pin USB Typ A |
| Różne | |
| Dołączone przewody | 1 x kabel USB - zintegrowany |
| Zgodny z Windows 7 | Zgodny z Windows 7 |
| Zgodność z normami | Plug and Play, FCC |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Microsoft Windows 7, Apple MacOS X 10.4 lub wyższy, Microsoft Windows Vista / XP |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | K72339EU |
| Dane producenta | Kensington 2801 Bishop Drive, Suite 250 San Ramon, CA 94583 USA Telefon: +1 800-535-4242 E-mail: info@kensington.com Strona internetowa: kensington.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Kensington Kensington Europe Ltd. 26-28 Hammersmith Grove London W6 7BA Wielka Brytania Telefon: +44 (0) 20 8987 0870 E-mail: info@kensington.com Strona internetowa: kensington.com |
| Pomoc techniczna | https://www.kensington.com/resources/product-support/?srsltid=AfmBOoqDApUdGvQFe9FF-dJXvNHBHZZskkZkSa5sCPedA4O7mkqX6jeB |







