154 zł
Cena netto: 125,20 zł
Cena netto: 125,20 zł
SKU: K72355EU
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Kensington
Gwarancja: gwarancja producenta
Mysz Kensington K72355EU dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Biuro Optyczny 1000 DPI Czarny
- Po prawej stronie USB Typu-A
- Typ przewijania (scroll type): Koło Liczba przycisków: 6
- Źródło zasilania: Kabel.
Średniej wielkości, przewodowa mysz Pro Fit™ zapewnia precyzję, wydajność i niezawodność. Ergonomiczna konstrukcja myszy dostosowana została do obsługi przez osoby praworęczne o mniejszych dłoniach. Dogodnie umieszczone przyciski do nawigowania przeglądarką i kółko przewijania pomogą użytkownikom szybciej wykonywać zadania. Instalacja Plug and Play pozwala błyskawiczne rozpoczęcie pracy.
| Marketing Description | |
| Rodzina Pro Fit zapewnia wydajność i wygodę wymaganą codziennie przez użytkowników biznesowych. Rozwiązania Pro Fit zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach biznesowych i stanowią doskonałe urządzenia wejściowe o niezawodności, na której można polegać. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Mysz |
| Orientacja | Praworęczna |
| Szerokość | 6.7 cm |
| Głębokość | 10 cm |
| Wysokość | 3.8 cm |
| Waga | 100 g |
| Kolor | Czarny |
| Lokalizacja | Europa |
| Urządzenie wejściowe | |
| Sposób podłączenia | Przewodowa |
| Interfejs | USB |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczna |
| Ilość przycisków | 5 |
| Zakres ruchu | 1000 dpi |
| Cechy | Zabezpieczenie przed zalaniem |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 1 x USB - 4 pin USB Typ A |
| Różne | |
| Zgodny z Windows 7 | Zgodny z Windows 7 |
| Zgodność z normami | Plug and Play |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Microsoft Windows Vista / XP / 7 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | K72355EU |
| Dane producenta | Kensington 2801 Bishop Drive, Suite 250 San Ramon, CA 94583 USA Telefon: +1 800-535-4242 E-mail: info@kensington.com Strona internetowa: kensington.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Kensington Kensington Europe Ltd. 26-28 Hammersmith Grove London W6 7BA Wielka Brytania Telefon: +44 (0) 20 8987 0870 E-mail: info@kensington.com Strona internetowa: kensington.com |
| Pomoc techniczna | https://www.kensington.com/resources/product-support/?srsltid=AfmBOoqDApUdGvQFe9FF-dJXvNHBHZZskkZkSa5sCPedA4O7mkqX6jeB |







