38 zł
Cena netto: 30,89 zł
Cena netto: 30,89 zł
SKU: 427203
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Manhattan
Gwarancja: gwarancja producenta
Podkładka pod mysz dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Podkładka dla graczy
- Neopren, Poliester, Poliuretan Niebieski
- Kolor powierzchni: Monochromatyczny
- Podstawka na nadgarstek
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Podkładka pod mysz z poduszką pod nadgarstek |
| Tworzywo produktu | Neopren, jersey poliestrowy, żel poliuretanowy |
| Szerokość | 23 cm |
| Głębokość | 20 cm |
| Wysokość | 2 cm |
| Waga | 176 g |
| Różne | |
| Cechy | Wbudowana żelowa podpórka na nadgarstek, podstawa antypoślizgowa |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 427203 |
| Dane producenta | Manhattan Computer Products Petaluma, CA 94952 USA Telefon: +1 707-765-8000 E-mail: info@manhattanproducts.com Strona internetowa: manhattanproducts.us |
| Pomoc techniczna | https://www.manh.com/support-and-services/customer-support |







