34 zł
Cena netto: 27,64 zł
Cena netto: 27,64 zł
SKU: 177009
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Manhattan
Gwarancja: gwarancja producenta
Mysz Manhattan 177009 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Optyczny 1000 DPI
- PS/2
- Liczba przycisków: 3
- 1,4 m
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Mysz |
| Szerokość | 6 cm |
| Głębokość | 11 cm |
| Wysokość | 3.5 cm |
| Waga | 80 g |
| Kolor | Czarny, srebrny |
| Urządzenie wejściowe | |
| Sposób podłączenia | Przewodowa |
| Interfejs | PS/2 |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczna |
| Ilość przycisków | 3 |
| Zakres ruchu | 1000 dpi |
| Cechy | Pokrętło przewijania |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 1 x mysz - rodzajowy - złącze 6 pin mini-DIN (PS/2) |
| Różne | |
| Dołączone przewody | 1 x kabel myszy - zintegrowany - 1.4 m |
| Zgodność z normami | Plug and Play |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Sterowniki i programy użytkowe |
| Wymagany system operacyjny | Apple MacOS 9.0 or later, Microsoft Windows 2000/XP/Vista/7 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - dożywotnia |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 177009 |
| Dane producenta | Manhattan Computer Products Petaluma, CA 94952 USA Telefon: +1 707-765-8000 E-mail: info@manhattanproducts.com Strona internetowa: manhattanproducts.us |
| Pomoc techniczna | https://www.manh.com/support-and-services/customer-support |







