24 zł
Cena netto: 19,51 zł
Cena netto: 19,51 zł
SKU: 177016
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Manhattan
Gwarancja: gwarancja producenta
Mysz Manhattan 177016 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Biuro Optyczny 1000 DPI Czarny
- Oburęczny USB Typu-A
- Typ przewijania (scroll type): Koło Liczba przycisków: 3
- Źródło zasilania: Kabel. 1,4 m
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Mysz |
| Szerokość | 6 cm |
| Głębokość | 11 cm |
| Wysokość | 3.5 cm |
| Waga | 79.5 g |
| Urządzenie wejściowe | |
| Sposób podłączenia | Przewodowa |
| Interfejs | USB |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczna |
| Ilość przycisków | 3 |
| Zakres ruchu | 1000 dpi |
| Długość kabla | 1.4 m |
| Cechy | Pokrętło przewijania |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 1 x USB - 4 pin USB Typ A |
| Różne | |
| Zgodność z normami | FCC, RoHS, WEEE |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Microsoft Windows 2000/XP/Vista/7, Apple MacOS 9.0 or later |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 0 - 85% (bez skraplania) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 177016 |
| Dane producenta | Manhattan Computer Products Petaluma, CA 94952 USA Telefon: +1 707-765-8000 E-mail: info@manhattanproducts.com Strona internetowa: manhattanproducts.us |
| Pomoc techniczna | https://www.manh.com/support-and-services/customer-support |







