Cena netto: 32,52 zł
SKU: K72356EU
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Kensington
Gwarancja: gwarancja producenta
Galeria
Specyfikacja
SmartFit™ - prosty patent na komfort
Ten produkt opracowano tak, aby był wygodny w użyciu dla osób o średnich dłoniach.
Kluczowe wyróźniki
- Biuro Optyczny 800 DPI Czarny
- Oburęczny USB Typu-A
- Typ przewijania (scroll type): Koło Liczba przycisków: 3
- Źródło zasilania: Kabel. 1,8 m
Mysz Kensington Mouse-in-a-Box® USB łączy niezawodną efektywność myszy optycznej z atrakcyjną ceną. Uniwersalna konstrukcja, dostosowana do obsługi zarówno prawą, jak i lewą ręką, ma wyprofilowany kształt gwarantujący wygodę w czasie użytkowania. Zapewniona jest także łatwa instalacja Plug & Play za pośrednictwem kabla USB o długości 1,8 m.
| Marketing Description | |
| Rodzina Kensington Valu została zaprojektowana do pracy w wymagających warunkach biurowych. Oferuje wygodę pracy i niezawodność po przystępnych cenach. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Mysz |
| Orientacja | Prawo i leworęczna |
| Szerokość | 5.5 cm |
| Głębokość | 11.5 cm |
| Wysokość | 3.8 cm |
| Waga | 60 g |
| Kolor | Czarny |
| Lokalizacja | Europa |
| Urządzenie wejściowe | |
| Sposób podłączenia | Przewodowa |
| Interfejs | USB |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczna |
| Ilość przycisków | 3 |
| Zakres ruchu | 800 dpi |
| Cechy | Pokrętło przewijania |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 1 x USB - 4 pin USB Typ A |
| Różne | |
| Dołączone przewody | 1 x kabel USB - zintegrowany |
| Rodzaj opakowania | Do sprzedaży detalicznej |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Apple MacOS X, Microsoft Windows Vista / XP / 7 |
| Dodatkowe wymagania | Port USB |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | K72356EU |
| Dane producenta | Kensington 2801 Bishop Drive, Suite 250 San Ramon, CA 94583 USA Telefon: +1 800-535-4242 E-mail: info@kensington.com Strona internetowa: kensington.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Kensington Kensington Europe Ltd. 26-28 Hammersmith Grove London W6 7BA Wielka Brytania Telefon: +44 (0) 20 8987 0870 E-mail: info@kensington.com Strona internetowa: kensington.com |
| Pomoc techniczna | https://www.kensington.com/resources/product-support/?srsltid=AfmBOoqDApUdGvQFe9FF-dJXvNHBHZZskkZkSa5sCPedA4O7mkqX6jeB |







