Cena netto: 110,57 zł
SKU: K72369EU
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Kensington
Gwarancja: gwarancja producenta
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Biuro Optyczny 2400 DPI Czarny
- USB Typu-A
- Typ przewijania (scroll type): Koło Liczba przycisków: 3
- Źródło zasilania: Kabel. 1,72 m
Gdy potrzebujesz wygodnej myszy pracującej przewodowo, wybierz mysz Kensington Pro Fit™. Pełnowymiarowa, ergonomiczna konstrukcja dostosowana do obsługi przez osoby praworęczne sprawia, że mysz idealnie nadaje się do długotrwałego użytkowania. Przyciski nawigacyjne do przeglądarki i kółko przewijania są idealnie rozmieszczone, aby zwiększyć wydajność. Przewodowa instalacja typu Plug and Play przez USB.
SmartFit™ - prosty patent na komfort
Ten produkt opracowano tak, aby był wygodny w użyciu dla osób o dużych dłoniach.
| Marketing Description | |
| Rodzina Pro Fit zapewnia wydajność i wygodę wymaganą codziennie przez użytkowników biznesowych. Rozwiązania Pro Fit zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach biznesowych i stanowią doskonałe urządzenia wejściowe o niezawodności, na której można polegać. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Mysz |
| Orientacja | Praworęczna |
| Szerokość | 7.8 cm |
| Głębokość | 12 cm |
| Wysokość | 4 cm |
| Waga | 120 g |
| Kolor | Czarny |
| Lokalizacja | Europa |
| Urządzenie wejściowe | |
| Sposób podłączenia | Przewodowa |
| Interfejs | USB |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczna |
| Ilość przycisków | 5 |
| Zakres ruchu | 1600 dpi |
| Cechy | Pokrętło przewijania, uchwyt gumowany |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 1 x mysz - USB - 4 pin USB Typ A |
| Różne | |
| Dołączone przewody | 1 x kabel USB - zintegrowany 1 x adapter myszy - zewnętrzna |
| Zgodność z normami | Plug and Play |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | K72369EU |
| Dane producenta | Kensington 2801 Bishop Drive, Suite 250 San Ramon, CA 94583 USA Telefon: +1 800-535-4242 E-mail: info@kensington.com Strona internetowa: kensington.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Kensington Kensington Europe Ltd. 26-28 Hammersmith Grove London W6 7BA Wielka Brytania Telefon: +44 (0) 20 8987 0870 E-mail: info@kensington.com Strona internetowa: kensington.com |
| Pomoc techniczna | https://www.kensington.com/resources/product-support/?srsltid=AfmBOoqDApUdGvQFe9FF-dJXvNHBHZZskkZkSa5sCPedA4O7mkqX6jeB |







